Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Najpewniej już niedługo :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Już niedługo kolejna wersja, tym razem samiutkie poprawki (zmieni się tylko build w numerku) i może jedna malutka nowa rzecz.

Co ciekawe, dosłownie przez przypadek znalazłem gdzieś w starym kodzie wyjątkowo głupi błąd który powodował większość problemów z oknami (przełączanie okien aktywnych, pokazywanie aktywnego okna na taskbarze, nie chowanie się taskbara itp.).

Większość poprawek już jest na miejscu. Do napisania jeszcze 3 pozycje z TODO (w supporcie)...
kox
Świetnie... widzę, że Hao nie zasypuje gruszek w popiele i pracuje pełną parą. Jak tak dalej pójdzie to na Święta będziemy mieli wersję 1.0 biggrin.gif
Flind
napewno nie bedzie no moze przyszego roku smile.gif
hao
Pełną to może za dużo powiedziane... Mam też trochę innych obowiązków i nie chce mi się cały czas siedzieć nad jednym projektem (hehe, ale Wsparcie może działać cuda :twisted: ). Wersja 1.0 będzie jeszcze pewnie za wieele miesięcy...

Przy okazji, z "pewnych" źródeł wiem, że za raczej niedługo pojawi się wtyka na bazie gaducrypta...
jstarzak
No to fajnie - tylko zeby te "pewne" zrodla powiedzialy ci ze bedzie wtyczka do Jabbera - wtedy bedzie naprawde fajnie i odrazu przesiade sie na K.
hao
hmmm. kiedyś będzie na pewno biggrin.gif
Hao wydaje mi sie ze tym postem chciales sobie nabic licznik :? :twisted: :twisted: jestem okropny biggrin.gif
cRoMo
hao, czekamy z niecierpliwoscia (szczegolnie ze znalazles przyczyne 'odstawania' paska zadan smile.gif)
hao
Miało być dzisiaj (a od 2 minut wczoraj) ale nie będzie, bo trzeba wprowadzić kilka zmian w API w związku z szykowaną wtyczką do kryptowania wiadomości... Nie obiecuję że wyrobimy się w 24 godziny bo jest łamigłówek do rozwiązania...
hao
A więc, nowa wersja będzie niedługo... Zapowiadana wtyczka gcrypt będzie potrafiła już na niej działać... Problem polega tylko na tym, że poprawek w API będzie dużo więcej, bo znalazłem sporo potencjalnych zagrożeń, które trzeba jak najszybciej załatać...

Więc pewnie niedługo wrzucę to co już jest gotowe (wszystkie poprawki są na miejscu), a za parę dni, albo i więcej niż pare, będzie kolejny update ze zmianami w API (WAPilot, AStatus i GGIcons powinny na niej działać, ale nie obiecuję...), który pozwoli na wprowadzenie kilku uwygodnień do crypta i generalnie bardzo rozszerzy możliwości samego API (i przede wszystkim jego stabilność...)...
Lisek
QUOTE(hao)
A więc, nowa wersja będzie niedługo... Zapowiadana wtyczka gcrypt będzie potrafiła już na niej działać... Problem polega tylko na tym, że poprawek w API będzie dużo więcej, bo znalazłem sporo potencjalnych zagrożeń, które trzeba jak najszybciej załatać...

Ano już mam wersję 0.6.17.89, ale changelog dotyczy wersji 0.6.17.88 smile.gif
Flind
QUOTE(Lisek)
Ano już mam wersję 0.6.17.89, ale changelog dotyczy wersji 0.6.17.88 smile.gif


jakos chyba przezyjesz zwłaszcze ze miedzy tymi wersjami prawie nie było zmian
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.