Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Juz za kilka dni wtyczka ggcrypt!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
nix
Od niedzieli pracuje nad wtyczka ggcrypt szyfrujaca wiadomosci w ten sam sposob co wtyczka GaduCrypt z PowerGG, a wiec umozliwiajacy szyfrowane rozmowy miedzy nimi!
W tej chwili wtyczka jest w fazie testow (dziala funkcjonalnie).
Za kilka dni zostanie udostepniona dla beta testerow Konnekta!
Świetnie, wręcz rewelacyjnie. Myślę, że wiele osób czekało na tą wtyczke, powinna ona przyciągnąć wiele ludzi do projektu. Ale jak będzie zobaczymy.
jstarzak
Samo nie przyciagnie - trzeba bedzie powiedziec o tym tu i owdzie smile.gif Dobrze ze bedzie taka wtyczka, bede wyczekiwal (jak wiekszosc) dnia jej wydania.
Ta wtyczka oczywiscie zwiekszyla jeszcze moj apetyt na wtyczke jabberowo-tlenowa, ktora, mam nadzieje kiedys sie pojawi biggrin.gif
Flind
anjak była i jest ta wtyczka w pgg to w ogole ktosz niej korzysta ??? bo ja pamietam raz ja właczyłem to me spomnienia sat takie tylko ze komp mi zaczoł zwalniac sad.gif pozatym mało kto szyfruje chyba informacje .alew koncu poto jest wtyczka by miec mozliwosc jej zainstalowania lub tez nie smile.gif wiec jzu sie nie wcinam tongue.gif
Ludwik
Nie wiem czy przyciągnie, bo w końcu powerGG tez to ma. Ale ŚWIETNIE że konnekt też. Mam nadzieje że hao roześle tę informacje do vortali o komunikatorach (gg3d.com itd.) jak to już kiedyś robił.
hao
Jak będzie to roześlę na pewno smile.gif Skoro PGG ma, to raczej plus dla nas, że też będziemy mieli biggrin.gif
Lukas77
E no... Co jest z tą wtyczką? Na stronie konnekta dumne screeny z GGCryptem a nam beta-testerom to nóż w plecy? Co? Tak sie nie robi, co to znaczy w fazie testów, od testów to my jesteśmy... :evil:
jstarzak
Hmm - właśnie, kolejny tydzień a tu nic. Screen'y żeczywiście ładne, ale nie powiem, można by wydać już tą wtyczkę, szczególnie, że widać, że działa :/
hao
I owszem, będzie wydana już bardzo niedługo... Pewnie nawet dzisiaj, może jutro... Razem z troszeczkę nowszą wersją z małą niespodzianką smile.gif

Testowaliśmy czy kod jest prawidłowo napisany... Pojawiło się kilka problemów w API przez które wtyczka mogła nie działać jak należy...
Przemek
No czekamy Hao czekamy cały czas. Sluchaj a ja mam takie pytanie jak tam sprawy "Coś ty zrobił dla realizacji konnekta"? Jest jakiś odzew? :twisted:
sarinnn
Caly czas czekamy !!!!!!!!!

No wlasnie... Jak tam sprawy ???
miluti
Jak zwykle robi się gorąco biggrin.gif
Następna niespodzianka... ciekawe co tym razem Hao wymyślił ??
A ja dziś na necie tylko do dwudziestej, pewnie znowu się nie doczekam bo na stronie wersja pojawi się parę minut przed północą laugh.gif

Co do sprawy... gdyby szło dobrze to Hao zajmowałby się zamienianiem casha na procenty i ich konsumpcją :wink: ale coś mi się nie wydaje że tak nie jest, w końcu wychodzi następna wersja...

A może jest odwrotnie i stąd ta nowa wersja? laugh.gif
hao
Dzisiaj jeszcze na pewno nie będzie... Jutro? hmm, zobaczymy... Mam na głowie kupowanie prezentów i jak na razie idzie mi to kiepsko.

Co do wsparcia, to choć małe, to jest... Teraz zbieramy przede wszystkim na oprogramowanie deweloperskie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.