Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 0.6.17.88 cos nie tak jak trzeba
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Flind
- zwalnia windows
- brak odswierzania listy kontaktow ( powtarzanie sie na calej długosci okna tej samej nazywy kontaktu lub pozostałosci po ostatni ogladanej stronie )
- w czasie gdy nowy konnekt jest uruchomiony czcionki staja sie grube nie tylko w konnekcie ale w całym windowsie
-wieszanie sie konnekta i brak innych mozliwoscie jak ctrl+alt+del
-problemy z zalogowaniem gg i czeste rozłaczanie
-pruba zmiany jakich kolwiek opcji programukonczy sie fiaskiem
-zminienie czcionek i czesci interfejsu--np szczałeczki w doł przy przyciskach okna głownego zmieniaja sie w "6"

no to zmieniłem tamto bo rzeczywiscie było nie czytelne.
Sorry za taki bajzel z tamtym ale wpadłem na kompa na 5 s w czasie jak stary poszedl biggrin.gif
cRoMo
Bez obrazy, ale piszac w ten sposob skazujesz swoja wiadomosc na porazke - nikt nie bedzie chcial rozszyfrowywac tego, co piszesz. Przede wszystkim interpunkcja i literowki. Jezeli oczekujesz od nas pomocy, to przynajmniej ulatwiaj nam chec pomocy Tobie przez lepsze wytlumaczenie problemu ...
ech Cromek nie masz sie czego czepiac? Masz Racje Flind u mnie jest to samo, muszę uzywac tlen pl dla gada no coz.. czekamy na nowa wersje Hao ;]

Peace And Love
hao
ou... To chyba nie do końca miało tak działać :?

Wygląda na to, że w systemie kończą się zasoby... Niewątpliwie wygląda też na to, że winny jest Konnekt... Tylko czemu???

Na 98 nie sprawdzałem... na XP jest ok :/
hao
OK... Na drugim kompie na w98 chrzani się dopiero po jakimś czasie, ale nie wygląda to najciekawiej sad.gif

Ewidentnie coś nie jest gdzieś zwalnianie... Czekajcie na poprawkę smile.gif
Flind
a własnbei zapomniałem wtedy wspomniec ze własnie wyskakiwaly komunikaty o wyczerpaniu zasobow systemowych biggrin.gif
Ludwik
A mi jakoś zasobów nie wyczerpuje... jak narazie smile.gif
cRoMo
Widzisz Flind, od razu lepiej - jest odzew i jest pomoc :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.