Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Nowa wersja" zwisogenna
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ludwik
Pojawienie się zawiadomienia o nowej wersji w Konnekcie (takie zielone cuś w tray'u, chyba wykrzyknik?) prawie zawsze wiesza lub prawie-wiesza mi konnekta. Czy ktoś to też ma? Czy KTOŚ potrafi to rozwiązać? smile.gif
Ja nie mam takiego błędu, dziwne. Zobaczymy co na to inny testerzy. ;]

www.sad.vel.pl --> statusy wszystkich serverow gg i tlen <-- check it out ;]
Puma
Ja też nie mam takiego problemu tongue.gif
Flind
mi tez sie nic nie dzieje
skoro juz jest poruszony ten temat to chce powiedziec, ze wkurzajace jest tylko to, ze gdy mam starsza wersje konnekta i zronych powodow i nieche instalowac nowej:) to po kazdym zawadominiu w trayu o nowej wersji jestem zmuszony do klikniecia tej informacji i odczekaniu az sie załaduje strona konnekta. Dobrze by było gdyby po przycisnieciu prawym guzikiem na "to cos" znikało i nie było potrzeby wchodzenia na strone by sie pozbyc "i" (tak to przunajmniej wyglad)
cRoMo
Zgadzam sie z Flindem. Ale wtyczka Update.dll wciaz nie jest tym, co bylo zamierzone przez hao AFAIR, wiec na zmiany jeszcze przyjdzie czas (automatyczne uaktualnianie programu i wtyczek smile.gif)
hao
No, niewątpliwie update.dll wymaga usprawnienia :?
Będzie to pewnie dopiero wtedy, gdy na serwerze pojawi się backend dla nas, żeby móc przesyłać wam tą drogą informacje...

Wersja sprawdzana jest tylko raz dziennie... A jeśli chodzi o obejście to hmmm, ew. możesz skasować z historii, ale to chyba nie o to chodzi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.