Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dokowanie przestało działać...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
pielgrzym
Witam wszystkich po dłuuuugiej absencji wink.gif oj, pozmieniało się tu wszystko smile.gif

Mam teraz niezłe jazdy z monitorem (nie kupujcie nigdy tanich 21" na giełdzie... właśnie przerabiam trzeci w tym tygodniu taki monitor...). Zmieniałem pare razy monitor i po tych wszystkich machlojach dokowanie w K działa niepoprawnie. Tj. przyciąga do brzegów okienko, rozciąga je poprawnie w pionie, ale okno nie otwiera się po dojechaniu myszą do krawędzi ekranu blink.gif nie muszę chyba mówić jak to dla mnie niezwykle frustrujące wink.gif jest jakiś sposób, żeby zaczęło znów działać poza reinstalacją K? Próbowałem je wyłączać włączać, zmieniać parametry i nic wacko.gif

Pozdrawiam smile.gif
riddle
Jedyne co mi przychodzi do głowy to przycięcie ekranu .. zmniejsz go bądź przesuń w lewo. Oczywiście przez hardware monitora smile.gif
skolima
dokowanie.. po przeczytaniu tego posta zajrzałem w opcje i przeczytałem, co to w ogóle jest :] . włączyłem. konnekt zniknął i nie dawał się wyciągnąć z powrotem. 5 minut walki... i powrót do zarchiwizowanych ustawień mad.gif
pielgrzym
Riddle - chyba mnie nie zrozumiałeś smile.gif

Reinstalacja K nie pomogła dry.gif dopiero gdy go w całości usunąłem i zainstalowałem ponownie, to dokowanie wróciło do normy rolleyes.gif niestety w całym swoim debiliźmie nie zrobiłem kopii zapasowej archiwum mad.gif

Ktoś w ogóle korzysta z dokowania? blink.gif u mnie od niepamiętnych czasów krzaczy się funkcja always on top (gdy mam otwartą pełnoekranową aplikację, dajmy na to Operę, to gdy smyrne krawędź ekranu K się wysuwa pod Operą. Skąd wiem? biggrin.gif bo nic się nie pokazuje dopóki nie klikne na tęże (tąże?) krawędź wacko.gif ). W sumie przestało mnie to już wkurzać, ale pytam, może ktoś ma podobny problem, a nie chce zaczynać nowego wątku laugh.gif


No, to przyznajcie się - kto korzysta z dokowania? huh.gif

smile.gif
jareq
Pielgrzym co do problemu z tym dokowaniem zgadza się..
Też tak mam ale jest różnie raz wyłazi normalnie na wieszch a nieraz pod spodem jakiegos innego okna, które nie musi byc nawet na pelen ekran i trzeba kliknąc na krawędz... do czego też już sie przyzwyczailem.. aczkolwiek przydało by sie poprawić smile.gif
pielgrzym
Cieszę się, że nie jestem odosobnionym przypadkiem wink.gif

Szanowni developerzy - czy moglibyście się jakoś odezwać? laugh.gif jakoś ustosunkować się do tego błędu (np. pogdybaniem o tym co może być jego przyczyną)? Bo jestem niemal pewny, że termin rozwiązania problemu to wersje post-0.7 laugh.gif

Źle zadokowany, niemogący wyjść na wierzch, czekający na uprgrade, K-pielgrzym biggrin.gif
Raiven
Żeby nie zakładać nowego wątku to się tutaj dopiszę =].
Nie wiem czy przez ten czas coś się zmieniło w tej kwestii czy nie, ale u mnie dokowanie po prostu nie działa w żaden sposób. U Was również jest coś nie tak, czy wszystko w porządku? Przeinstalowanie Konnekta nic nie daje. Kiedyś (dawno temu) było ok, ale teraz klapa.

Pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.