Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z aktualizacjami Konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Stron: 1, 2
langes
Podczas ręcznej aktualizacji wyskakuje mi następujący błąd sad.gif :



Dodam że w ustawieniach konnekta /Aktualizacje => Centralka www.wiadomosc.info jest odhaczona excl.gif

A może nazwa centrali się zmieniła, mam wpisaną błędną i o tym nie wiem.......
Z góry dzięki za pomoc. biggrin.gif
gilek
centralka powodowała problemy, więc została całkowicie wyłączona
langes
TZN, że tej centralki nie ma już wcale i już jej nie będzie??
BTW, jakich używacie centralek dodatkowych??
psota
no niby ma wrócić ale nikt nie wie kiedy
ja uzywam:
- Podstawowa
- Beta
- k.Plugins
Quattrox
Siema. Dzisiaj z rana moj konnekt pokazal wiadomosc ktora zalaczylem w zalaczniku.. jednak wchodze w update i nic nie ma. jakies rozwiazanie? smile.gif czy poprostu autorom konnekta sie nudzilo? wink.gif tongue.gif

Załączniki

riddle
Najprawdopodobniej nową - u mnie było to samo. Korzsytać na razie mogę tylko z centralki kPlugins. Pewnie to związane jest z nowym kWebem i położeniem plików.
skolima
Połączyłem tematy, bo chodzi o to samo : centralka się sypie po uruchomieniu nowego kweb. Proszę nie pisać "mi też nie działa", to nic nie wnosi. Odpisujcie jeśli coś się zmieniło na lepsze (admin!) /gorsze.
Olórin
Błąd centralki wiadomosc.info jest "planowy" wink.gif została ona wyłączona ze względu na zmiany w skryptach serwisu....
jiobel.
A ja dostałem msg od centralki, wtedy, gdy:
  • zmienił się K.Web (na nowy)
  • dostałem PW
Może to nowa funkcja (a może tylko zbieg okoliczności, a centralka sie sypie rolleyes.gif )
djcaro
Witam. Jaka jest obecnie najnowsza dostępna wersja Konnekta, bo jakoś Update pokazuje mi codziennie, że używam starszej wersji, ale jakoś nie ma żadnych dostępnych aktualizacji dla mojego komunikatora. dziwne, hmm.

IN-TER-PUNK-CJA! //r
Sija
zamiast pytac, wystarczy przeczytac na stronie.
Maryś
Odinstalowałam konnekta i zainstalowałam go DZIŚ od nowa, ściagnęłam cała pełną dużą paczkę, a on nadal mi krzyczy, że jest to stara wersja..
Kiedy karze mu pobrać, to pobiera, następnie mówi, że program konnekt zostanie zamknięty po czym uruchomi się program, który dokona automatycznej aktualizacji czy jakoś tak to leci..
Ja się zgadzam, biorę OK, ale NIC SIE NIE DZIEJE!
Nadal mam tą "starą wersję"...
Co robić? sad.gif
Sija
prawdopodobnie masz najnowsza wersje, dzieje sie tak przez chwilowe problemy na serwerze, prace sa w toku :]

komunikaty ignoruj i szukaj, poniewaz to nie pierwszy post opisujacy ten problem.
riddle
Przypiąłem temat, bo lepiej jak będzie świecił ludziom po oczach, że ten "błąd" niedługo przejdzie.
dj_ian
U mnie zas wyskakuje taki bledzik, i nie wiem o co chodzi. Wszystko jest ustawione tak jak byc powinno, tzn mam ustawione wszystkie centralki procz wiadomosc.info. pomozcie

Załączniki

Czullo
U mnie podobnie jak u dj_ian gdy juz uda sie sciagnac aktualizacje nie moge ich zainstalowac.
hao
Ponieważ chwilowo główna centralka potrzebna do zakończenia jakiejkolwiek atualizacji jest chwilowo wyłączona, ale najprawdopodobniej będzie działać dzisiaj, razem z nową wersją beta.
KoSiarzPL
Hao dzisiaj juz chyba minelo wink.gif Ja dzisiaj odinstalowalem swoje konnekty pousuwalem wszystko co w nich mialem bo pomyslalem ze i tak sobie sciagne a tu przy aktualizacji wywala mi powyzszy blad i musze reczenie sciagac :/ tongue.gif
Popraw to szybko bo to przeciez jedna z najwiekszych zalet konnekta.
mea
Hmm.. pare dni temu jak jak aktualizowałam konnekta wszystko było OK, teraz sie pochrzaniło, why? sad.gif
mam wersje 0.6.21.121 ( tak jak wcześniej) i teraz chcąc pobrać aktualizacje wyskakuje mi błąd: cyt.
Wystąpił błąd podczas pobierania k_ui ui.dll
Serwer zamiast "OK" zwrócił - Bad Request


i po naciśnięciu "Ponów próbę" wyskakuje błąd a okno "aktualizacji" się zamyka.

Pytanie brzmi: co mam zrobić aby zaktualizować konnekta? smile.gif

Będę wdzięczna za pomoc!
riddle
Jeśli chcesz zaktualizować Konnekta z wersji 0.6.21.121 to tylko na wersję beta z centralki beta. Tak się składa, że ui.dll jest zmieniony trochę i poprawiony właśnie w wersji beta. Wersje beta są tylko dla osób chcących testować konnekta na bieżąco, podczas jego tworzenia. Nie znaczy to, że Cię zniechęcam, ale po prostu może nie wiesz.

Tak czy inaczej, błąd jest błędem, może ktoś inny wie jak go rozwiązać.
mea
Rozumie smile.gif wcześniej zawsze aktualizowałam nawet jeśli to była Beta, i nie miałam z tym problemu smile.gif
Teraz problem jest jeszcze tego typu, że nie mogę wyłączyć tej Centralki Beta, a chce zaktualizować sms, bo obecnie nie moge ich wysyłac ;/
Bartholomew
QUOTE(mea @ 19.05.2005 - 11:54)
Hmm.. pare dni temu jak jak aktualizowałam konnekta wszystko było OK, teraz sie pochrzaniło, why? sad.gif
mam wersje 0.6.21.121 ( tak jak wcześniej) i teraz chcąc pobrać aktualizacje wyskakuje mi błąd: cyt.
Wystąpił błąd podczas pobierania k_ui ui.dll
Serwer zamiast "OK" zwrócił - Bad Request


i po naciśnięciu "Ponów próbę" wyskakuje błąd a okno "aktualizacji" się zamyka.

Pytanie brzmi: co mam zrobić aby zaktualizować konnekta? smile.gif

Będę wdzięczna za pomoc!
*



Mam to samo... sad.gif Potem okienko z informacją "Wystąpił błąd" i finito.
sir_xeno
Ja również mam problemy, przy czym nie pojawia się nawet spis aktualizacji do ściągnięcia. Zaznaczam, że centralkę www.wiadomosc.info mam wyłączoną.
morieris
witam, moj problem jest troche inny... ale nie wiedziałęm gdzie napisac ... chodzi o to ze przystkie aktualizacje sciagają sie bez błędów, tyle ze jak klikam zeby je zainstalował ... to dupa ... nic sie nie dzieje :/ jak moge zainstalowac recznie te aktualizacje?! :/ huh.gif
Jerzyk
Ja mam to samo sad.gif w FAQ pisało aby przenieść plik update.script na plik upd.exe, ale i to nie pomaga. Pokazuje sie błąd że nie jest to aplikacja 32 bitowa :/ Jak sobie z tym poradzić?

moderator : proszę nie cytuj wypowiedzi, pod którą się bezpośrednio dopisujesz.
Olórin
Usuń plik upd.exe i uruchom aktualizację ponownie.
Jerzyk
To też nie pomaga sad.gif
Dugi
QUOTE(morieris @ 1.06.2005 - 06:08)
witam, moj problem jest troche inny... ale nie wiedziałęm gdzie napisac ... chodzi o to ze przystkie aktualizacje sciagają sie bez błędów, tyle ze jak klikam zeby je zainstalował ... to dupa ... nic sie nie dzieje :/ jak moge zainstalowac recznie te aktualizacje?! :/ huh.gif


mam ten sam problem. na drugim kompie w pracy aktualizuje sie bez problemu. tak wiec przenioslem konnekta z pracy na swojego kompa, skasowalem klucze w rejestrze, odpalam, aktualizacje, ladnie sciaga, pyta sie czy zainstalowac i... nic sie nie dzieje sad.gif

usuwalem wpisy w rejestrze, instalowalem konnekta od nowa a efekt zawsze ten sam... juz mi sie pomysly skonczyly sad.gif
Jerzyk
Ja instalowałem aktualizacje ręcznie i na dłuższą metę jest to niewygodne i czasochłonne. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
hao
Spróbujcie teraz. Dzisiaj zostały naprawione centralki. Dla pewności można:

- Uruchomić IExplorera i w ustawieniach internetowy skasować pliki tymczasowe
- Wybrać w konnekcie aktualizacje->aktualizacje, w oknie nacisnąć "Więcej opcji", dokopać się do kUpdate/Wymagane/Instalator i kliknąć jego checkbox prawym klawiszem myszki (pojawi się ikonka klucza francuskiego). Dajemy start i powinno działać (również w nie-becie)
Jerzyk
Według mnie nie jest to wina centralek. Aktualizacje bez problemu się ściągają, ale nie chce się uruchomić instalator. To pewnie nad nim trzeba popracować.
skolima
U mnie konnekt grzecznie ściągnął wszystkie updatety.. oprócz Dokumentacji. Przy każdym starcie pyta się, czy ją zainstalować, ściąga.. i nic.
Jerzyk
A wszystkie inne aktualizacje się instalują normalnie?
riddle
Potwierdzam, dokumentacji nie chce ściągnąć.
radiator
hm.. a ja mam taki problem - włączylem wczoraj aktualizacje (centralka beta i podstawowa) i Konnekt wykrzaczyl sie podczas aktualizacji. Od tamtej pory nic nie moglem zrobic - GG sie nie laczylo, aktualizacja sie nie uruchamiala. Zainstalowalem K od nowa (ost. wersje oficjalna) i nie laczy mi sie z zadna siecia, a aktualizacja zglasza za kazdym razem bledna odpowiedz serwera (zastosowalem siedo wszystkich uwag zawartych w tym temacie). Z siecia jest wszystko OK.
piotr.ek
No, trzeba przyznac, ze niezle cuda sie wczoraj po aktualizacji dzialy... (bledami spytaly wtyczki gg, ggimage i konnferencja, przy czym dwie ostatnie zapewne dlatego, ze pierwsza po bledzie pozwolila sie wylaczyc) Kilka restartow K, kilka razy puszczona aktualizacja i dziala wink.gif
nexu
Pomocy!

Wyskakuje mi błąd podczas instalacji nowej wersji K. Mam starą i nie działa mi ta nowa. Pomocy excl.gif
6389512
Witam
Mam problem otóż pojawia mi się informacja o aktualizacji Konnektu. Spoko. Ściągam aktualizację i pojawia mi się okienko:
QUOTE
Tak, Zainstaluj teraz
Nie, Zainstaluj później
Usuń aktualizacje z dysku

Klikam oczywiście
QUOTE
Tak, Zainstaluj teraz
. Po chwili program się wyłącza i tyle mam z aktualizacji... okienko pojawia się przy każdym kolejnym uruchomieniu i nie mam pojęcia co z tym zrobić...
Może wy mi pomożecie?
Pozdrawiam
GuZiK
usun plik upd.exe ? tongue.gif
nawara
Mam pewien problem z aktualizacją Konnekta z oficjalnej centralki. Dotyczy to ostatnich aktualizacji udostępnionych 18 czerwcza 2005. Za każdym razem pojawia się błąd "zła suma kontrolna pliku". Sprawdzone na dwóch komputerach - analogiczne błędy.

Kwestia druga. Nie wiem, czy tak ma być, szczerze mówiąc wątpię. Klikam na aktualizacje -> aktualizacje. Potem klikam na "więcej opcji", ale uznaję, że jednak nie chcę więcej opcji i klikam jeszcze raz. I mam problem. Wchodzę do konnekt -> wtyczki -> dźwięk -> schematy. Jeżeli nie kliknąłbym ani razu na "więcej opcji" - mógłbym sobie zaznaczyć wszystkie. Jeżeli jednak kliknąłem, to w tej gałęzi (i nie tylko tej, to przykład) mogę zaznaczyć maksymalnie jedną pozycję...

Kwestia trzecia, a raczej pytanie. Czy kBoard jest w końcu na oficjalnej centralce i jest oficjalną wtyczką, czy nie? Na stronie jest info, że jedynie na centralce beta, a w rzeczywistości na oficjalnej centralce jest...
hao
Faktycznie dziwne rzeczy dzieją się z "więcej opcji"...

Co do aktualizacji, na którym pliku ci się to wyświetla i z jakiej centralki pobierasz aktualizacje??
lorenzo
QUOTE(hao @ 19.06.2005 - 16:07)
Faktycznie dziwne rzeczy dzieją się z "więcej opcji"...

Co do aktualizacji, na którym pliku ci się to wyświetla i z jakiej centralki pobierasz aktualizacje??
*


Tez cos takiego mam :/ Przy kazdej probie updatu czegokolwiek.
6389512
Usunąłem ten plik, ale to i tak się pojawia przy każdym następnym uruchomieniu, a plik generuje się ponownie...
hordia
QUOTE(nawara @ 19.06.2005 - 14:52)
Mam pewien problem z aktualizacją Konnekta z oficjalnej centralki. Dotyczy to ostatnich aktualizacji udostępnionych 18 czerwcza 2005. Za każdym razem pojawia się błąd "zła suma kontrolna pliku". Sprawdzone na dwóch komputerach - analogiczne błędy.
*



mam identyczny problem, również sprawdzone na dwóch komputerach
komunikat wygląda następująco:

hao
Ok, dzięki...
Problemy z sumami kontrolnymi powinny zniknąć... Ewentualnie powracające ciągle mejlik i crypt również...
hordia
przy każdej próbie automatycznej aktualizacji Konnekt nadal zwracał mi ten błąd, także dzisiaj ...

wreszcie coś poprzestawiałam (nie pytać, co - nie wiem, bo się cokolwiek zdenerwować zdążyłam i waliłam po funkcjach na ślepo tongue.gif); zdaje się, że uruchomiłam beta testowanie - i w końcu ręcznie doinstalowałam sobie update'a bez żadnych problemów ... smile.gif
hao
Teoretycznie w najnowszej wersji kupdate nie jest to potrzebne, ale trzeba wyczyścić cache Internet Explorera... Mogą być również problemy gdy ktoś używa proxy które trzyma nasze pliki...
Dugi
problem nieuruchamiania sie kupdate.exe po sciagnieciu aktualizacji czesciowo rozwiazany. musialem zrobic reinstalke windy i nagle konnekt zaczal sie aktualizowac bez problemu. prawdopodobnie uruchomienie skryptu bylo blokowane przez Microsoft Antispyware lub Kerio Personall Firewall. jeszcze nie instalowalem to nie wiem dokladnie przez co smile.gif



np: The Cure - Doubt "Faith"
hwao
Witam mam problem z aktualizacja Konnekta.

Mianowiscie, zawsze mu sie pojawia (*bez znaczenia co zaznacze) nastepujace cos:


Moze wiecie czym jest to spowodowane...
Jerzyk
Potwierdzam to, co napisał Dugi. Po reinstalce instalator aktualizacji działa w pełni. Nie zainstalowałem do tej pory antywirusa ani firewalla.

A jednak po instalacji tych aplikacji także się uruchamia smile.gif Nie mam już pomysłów co do tego instalatora
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.