Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: autoukrywanie-działa czy nie??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stuart
U mnie wszystko jest jak trzeba, Konnect smiga ze az milo sie patrzy ale jest jedno ale, a mianowicie autoukrywanie glownego okna nie dziala tak jak powinno (przynajmniej mi). Czasami sie okno glowne ukryje (30sek) a czasami nie (przewaznie), nie wiem czemu :? -jest ktos jeszcze komu sie cos takiego dzieje :?:
Okno musi być nieaktywne.. (?) dobrze mowię?
hao
dobrze mówisz, ale coś zauważyłem że i u mnie to nie działa ...

No nic, idzie do todo!
Stuart
u mnie nidziałanie autoukrywania okna glownego objawia sie tym, ze poprostu sie nie zawsze ukryje :wink: , jesli zaczne z kims rozmowe to okno glowne zawsze zniknie (i tu jest oki), ale w reszcie przypadkow to niedziala np. chce zobaczyc czy ktos jest na necie,otwieram okno glowne i zostawiam- i tu nic,nieznika :?:
p.s. wlasnie zauwazylem dziwna rzecz w momencie kiedy stukam 8) wlaczylem Konnekta i zostawilem, czekam i nic hehe wlaczylem se IE i po chwili mi sie ukrylo biggrin.gif tylko od czego to zalezy :?: moze jak okno glowne jest aktywne to sie nie ukrywa :?:
hao
jak okno główne jest aktywne to nie ukrywa... i to jest chyba logiczne smile.gif Gorzej że w innych przypadkach nie zawsze się chowa smile.gif Ale to raczej nie jest jakiś duży bug... Na pewno do naprawienia
Stuart
fajnie by bylo tongue.gif bo na sama mysl ze w systemie jest aplikacja ktora nie dziala tak jak sobie tego zycze to az mnie krew zalewa :evil:

p.s. ale ze mnie los, ze tez na to nie wpadlem ze jak okno jest aktywne to nie powinno znikac :oops:
Flind
QUOTE(Stuart)
sama mysl ze w systemie jest aplikacja ktora nie dziala tak jak sobie tego zycze to az mnie krew zalewa  :evil:


kwestia pryzwyczajenia
umnie połowa rzeczy nie działą tak jak trzeba albo w ogole nie działa na mym p 133 smile.gif
sarinnn
QUOTE(Flind)
...na mym p 133 smile.gif


Moze chcesz PII 266...... Mam takiego kompa na stanie... Orginalny HP..... Z monitorem wezme za to 650..... Jesli chcesz to pisz... Cos sie wymysli smile.gif
Flind
stary coraz czesciej napiomina o zakupie nowego kompa bo juz sie wscieka ze mu cały czas kasuje filmiki wink.gif ,ktore mi zapychajadysk majacy pojemnosci całe 1,2 gb. wiec jak tylko zdam prawko to pewnie i bedzie komp w nagrode albo jakos tak smile.gif.
zawsze mozna miec nadzieje
U mnie okno zawsze sie chowa.. w kazdej sytuacji rano, wieczorem jak jem, jak spie, jak cos pisze, jak sie kapie ;] zawsze..
Stuart
bo winme jest takim system po ktorym nigdy do konca nie mozna byc pewnym jak sie zachowa laugh.gif
Flind
naszczescie win 98 to swietny system i jak ma cos nie działac to niedziałac bedzie smile.gif ---czyli okienko jak jest zaznaczone to sie nie schowa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.