Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 - Roadmap
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
winthux
W związku z tym, że planuje zabrać się z kpilota2 to chciałbym, żebyście napisali co Was irytuje w kpilocie2, co byście zmienili/dodali. Chcę stowrzyć roadmap nowej wersji kp2, żebym wiedział za co się zabrać;P
lucek666
mozna bylo by dodac {year} , {genere}
Olórin
Możliwość definiowania formatowania opisu za pomocą funkcji foobar2000 (cos jak te litanie kodu do playlisty tongue.gif), ale to we wtyczce foobarowej ;-)

Do posta atola, poniżej:
Ja to mam w hotkeyach i nie narzekam ;-)
atol
wprzyciski repeat, random, repeat one. Przełączanie miedzy playlistami (foobar).
zimaq
  • Możliwość ustawienia tekstu jednolinijkowego w "Rozbudowanym okienku wyświetlającym informacje o utworze" smile.gif
  • Możliwośc wstawienia dodatkowych znaczników do zmiennych np. {Artist | }
lAmpEr
  • Dodanie przycisku 'Szukaj' - że w playliscie można wyszukac jakiegos pliku tak jak w winampie klawiszem [J]
Tyle narazie wymyslilem ;P
atol
dodawanie plików do odtwarzacza?
winthux
QUOTE(atol @ 15.04.2005 - 22:47)
dodawanie plików do odtwarzacza?

Heh... nie przesadzasz?smile.gif ja nie chce budować nowego odtwarzacza zintegrowanego z konnektem ;} I tak pliki dodajesz raz na jakiś czas a później już ich tylko słuchasz....
Co do random, repeat chyba się uda zrobić, ale w jaki sposób przedstawić to na toolbarze kp2? jako combobox?

Olórin
To na pewno będzie, jako pole {Special}

zimaq
W tej wersji co wyszła miało się znaleźć jeszcze proste okienko (jednolinijkowe właśnie), ale źle chodziło coś i ukryłem je smile.gif
Co do znaczników typu {Artist |} to wyrażenia regularne będą więc chyba da się rozwiązać tak jak w konnekcie jest, hmmm.... może dodam możliwość ustawienia własnych? ale jeszcze muszę to przemyśleć
zimaq
Ja bym widział te guziki w oknie rozmowy w takim okienku jak emoty.
Wiem ze to wymusza obecność kIEview, ale teraz przyznać się - kto używa kPilota a nie używa kIEview ? smile.gif
Olórin
QUOTE
Co do random, repeat chyba się uda zrobić, ale w jaki sposób przedstawić to na toolbarze kp2? jako combobox?

Jako lista wyboru, foo ma chyba 6 trybów losowych ;-)
atol
QUOTE(winthux @ 15.04.2005 - 22:01)
Heh... nie przesadzasz?smile.gif
*



Prez tą wtyczkę foobar nie wychodzi z tray-a... i bardzoi by sie przydało by tak pozostało tongue.gif

Co do comboboxa to nie lepiej przyciski?

a bym zapomniał: wyeliminowanie blokowania autorespondera
skolima
blokowanie autorespondera : to Olórin poprawił, korzystajcie z jego wersji biggrin.gif
riddle
QUOTE(skolima)
blokowanie autorespondera : to Olórin poprawił, korzystajcie z jego wersji biggrin.gif


Dokładnie to: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...indpost&p=33861
atol
ta wersja jest bez kaliasa a to nie pasuje wszystkim... są tacy co używają tego ustrojstwa
skolima
hę?? może Olórin coś popsuł od kiedy wziąłem od niego tą wtykę... ale je korzystam z jego wersji i kAlias jest i działa...
Olórin
Tamta wersja MA kAliasy..... są zrobione w inny sposób (podmiana treści wiadomości, nie wrzucanie nowej do kolejki) i działają....
.misiek
Kradnięcie statusu przywrócić smile.gif
Chyba że ma być jakoś wkomponowane w samo K smile.gif

QUOTE("lucek666)
mozna bylo by dodac {year} , {genere}


I to jak najbardziej też rolleyes.gif
Sija
QUOTE(.misiek @ 16.04.2005 - 16:46)
Kradnięcie statusu przywrócić smile.gif [...]
*


winthux pisal juz, ze bedzie to w osobnej wtyczce ktora pojawi sie niebawem [i hope so ;>]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.