Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: co znaczy taki status...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stuart
a wie ktos moze co oznacza znak ? na statusie uzytkownika??
tu jest screen z mojego Konnekta:
http://strony.wp.pl/wp/ek01/
Ludwik
Znak zapytania na statusie oznacza, że istnieje podejrzenie, że użytkownik jest niewidoczny. Ale narazie w konnekcie jest to bardzo niedopracowane i praktycznie nie działa.
Stuart
dzieki biggrin.gif dobrze wiedziec
no to wszystko jest oki, pozostaje jeszcze tylko sprawa z niedzialajacym autostatusem... sad.gif
cRoMo
Jeli chodzi Ci o wtyczke autostatus dla Winampa, to dziala, ale z opznieniem (bylo juz omawiane na forum, polecam wyszukiwarke u gory na stronie forum i haslo-klucz 'autostatus').
Ludwik
Wtyczka sprawdza i wyświetla status z WinAmpa co 15 sekund i działa tylko z winampem 2.x i 3.x
cRoMo - nie szybciej było to napiszać niż kazać szukać?
A ten temat to http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic....der=asc&start=0
cRoMo
Ludwik - widzisz, tutaj chodzi o wyuczenie pewnych nawykow. Tym sposobem oddam pytajacemu i nam wieksza zasluge niz po prostu podajac link do watku. To ostatnie uczy niestety lenistwa. Ktos powie, ze wyolbrzymiam. A ja mu na to odpowiem: porozmawiamy za pol roku, jak konnekt bedzie mial duzo wiecej zwolennikow. Jezeli na forum od poczatku beda jasne, spojne reguly, to pozniej, gdy forum sie rozwinie, bedzie przyjemniejszym rozmowa...

PS. Kto zna i uzywa linuxa, wie o co chodzi - dokladnie takie samo podejscie obowiazuje w tym swiecie: odrobine samodzielnosci. Poza tym moja odpowiedz nie byla grubianska -> podalem gdzie znalezc 'szukaj' i podalem nawet 'slowo-klucz', co od razu zwroci szukajacemu odpowiednie wyniki. Nie widze powodu zatem dla ktorego mialbym podawac od razu wynik na tacy.
Stuart
QUOTE(cRoMo)
Jeli chodzi Ci o wtyczke autostatus dla Winampa...

sorki ale mi sie pomylilo, mialem na mysli ukrywanie okna glownego z Konnekta po okreslonym czasie a napisalo sie autostatus
sorki za wprowadzanie w blad
p.s to wszystko przez to ze uczylem sie cala noc do kolosa z zarzadzania smile.gif
Ludwik
CRoMo - a mi chodzi o dobrą atmosferę. Może jestem przewrażliwiony przez to co się dzieje na gg3d.com, ale nie widzę powodu aby zniechęcać odwiedzjących.
hao
QUOTE
ukrywanie okna glownego z Konnekta po okreslonym czasie


I w jaki sposób ci to nie działa???

QUOTE
Znak zapytania na statusie oznacza, że istnieje podejrzenie, że użytkownik jest niewidoczny. Ale narazie w konnekcie jest to bardzo niedopracowane i praktycznie nie działa.


Szczerze mówiąc nie wiem jak może być bardziej dopracowane skoro Konnekt ustawia znaczek aktywności przy każdej rzeczy jaką dostanie od serwera na temat danej osoby... Po prostu serwer nic więcej nie wysyła...
Ludwik
Nie wiem dlaczego, ale Inwigilator jest duuuużo skuteczniejszy. Właściwie wszystko co robi konnekt to fałszywe alarmy związane ze statusem opisowym, za to Inwigilator w PGG naprawde w większosći przypadków jest skuteczny. Nie pytaj dlaczego. naprawde się na tym nie znam.
hao
No pewnie kiedyś będę musiał się z nim zapoznać smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.