Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kStyle
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Vitoss
Witam!

Postanowiłem przenieść się na Konnekt'a, lecz niestety pojawił się problem. Generalnie wszystko działa, ale mam problem z wtyczką kStyle wacko.gif Mianowicie, jak ustawiam jakikolwiek schemat do wczytania, schemat się nie ładuje... Próbowałem różnych sposobów, ale nic nie skutkuje sad.gif Zmiany ikonek działają, ale schematów jak nie wczytywało, tak nie wczytuje... Proszę o pomoc! Z góry wielkie dzięki smile.gif Pozdrawiam! tongue.gif
lhs
A naciskasz przycisk "Pokręcona niebieska strzałka z czerwonym kwadratem"??
Vitoss
Tak, naciskam - po czym klikam na "Zastosuj" lub "OK" i nie działa... sad.gif

// Ikonki i czcionki się zmieniają, ale w żaden sposób nie zmienia się "wygląd okna" blink.gif Nie mogę uzyskać takiego wyglądu okna, jakie można zauważyć na screenach komunikatorów innych osób... mellow.gif

//// Dodam jeszcze, że mam Windows'a 98 - może skórki działają tylko na XP'ku? rolleyes.gif
Olórin
Skórki które widzisz na screenach są tworzone przez windowsowe kompozycje, tak jak wygląda konnekt tak wyglądaja pozostałe okna (a raczej na odwrót tongue.gif). Innymi słowy efekt taki uzyskasz tylko na WXP, ew. instalując windowsblinds....
banny
a ja mam inny problem - ikonki w oknie glownym sie laduja, ale co z tego jesli zamykam konnekta i wraca on do wersji standard (tzn ikony gg i tlena jake chcialam, to takie sa, ale np ustawienia i tego typu znowu sa takie "oklepane")
skolima
Ikony które wyglądają na takie same, czasem mają kilka (nawet pod 10) różnych identyfikatorów. Właśnie po ty, by móc podmienić tylko część z nich. Nie każda skórka podmienia każde wystąpnienie danej ikonki.
banny
ale nie rozumiez chyba, ja zmienilam wszystkie ikony - bylo cacy, zamknelam konnekta, uruchomilam ponownie i wszystko poszlo w... zapomnienie - jedynie ikony sieci pozostaly takie jak chcialam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.