Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: W kwestii wersji dla Linuksa / innych systemów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
trybowski
Witajcie,
postanowiłem przetestować Konnekta. Pierwsze spojrzenie pozytywne, znaczne lepsze niż w przypadku AQQ, który jest napisany fatalnie, a błędy praktycznie uniemożliwiają pracę na nim.

Jak rozumiem wersji dla Linuksa nie będzie w najbliższym czasie. Mam więc inną propozycję. Może autor projektu opublikowałby dokładna specyfikację plików z danymi programu tak, by ktoś inny mógł napisać odpowiedni program do innego systemu. Często w zasadzie do tego sprowadza się problem: żaby mieć listę kontaktów i historię tę samą w obu systemach.
psota
Dyskusja na temat linuksa
Olórin
Propozycja poniekąd ciekawa, jeżeli chodzi o przenoszenie listy i archiwum na linuksa smile.gif


Nie zamykam, bo wątek wnosi coś nowego na to forum.
hao
W zasadzie wszystko (list kontaktów, kolejka wiadomości, ustawienia, historia) sprowadza się do obsługi plików DTB... Ich obsługa jest miejscami jeszcze trochę ułomna, zmiany czekają w kolejce i kod całości będzie mniej lub bardziej dostępny. Wtedy jeżeli znajdzie się chętny mogę udostępnić całą C++ bibliotekę od czytania/pisania/obsługi plików DTB.

Ewentualne pozostałe pliki są human-readable wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.