Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z IP
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
dantley
Witam. Dziś po włączeniu K przejechałem po liście kontaków po dostępnych numerach. Zauważyłem jednak, że jakies 50% adresów IP mi się nie wyświetla. Z kolei jeden mój kolega, użytkujący neostradę, ma IP 10.0.0.58! A dalej, zamiast portu gg 1550, ma 41428!

Czym jest to spowodowane?

Pozdrawiam cool.gif
Olórin
Nie masz IP tych kontaktów które Ci jego nie wysłały z informacją o statusie dostępny/zaraz wrcam. Co do portu to każdy może ustawić sobie dowolny, a ip ? tu nie mam pojęcia ;-) bierz pod uwagę to że K, numery ip buforuje.....
dantley
QUOTE(Olórin @ 15.04.2005 - 18:57)
Nie masz IP tych kontaktów które Ci jego nie wysłały z informacją o statusie dostępny/zaraz wrcam.
*



Ale jeśli osoba w czasie pracy K zmienila sie z niedostępnej na online, czyli wysłała zmianę statusu, to przecież powinienem zobaczyć jej IP...

QUOTE(Olórin @ 15.04.2005 - 18:57)
Co do portu to każdy może ustawić sobie dowolny, a ip ? tu nie mam pojęcia ;-) .
*



To już sprawa wyjaśniona wink.gif



psota
QUOTE(dantley @ 15.04.2005 - 20:12)
Ale jeśli osoba w czasie pracy K zmienila sie z niedostępnej na online, czyli wysłała zmianę statusu, to przecież powinienem zobaczyć jej IP...
*


Tak ale cała komunikacja pomiędzy użytkownikami GG przechodzi przez serwery GG
Sija
QUOTE(Olórin @ 15.04.2005 - 19:57)
[...] a ip ?
*


tez :>
dantley
Hmm nigdy czegoś takiego nie zauważyłem... Dlatego napisałem posta.
case
QUOTE(Sija @ 15.04.2005 - 20:19)
tez :>
*


mhm.. np kiedys glowilem sie, dlaczego znajomy z innego miasta nagle ma IP wewnetrzne mojej sieci ;] po prostu ustawione na sztywo..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.