Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sieć gg nie działa z ProtoWall'em! v. 2.0
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
matthew
sieć gg nie działa z ProtoWall'em!! v. 2.0 (bulid 2007)!! sad.gif sad.gif sad.gif
próbowałem już wszystkiego!!
ale sieć gg dalej nie działa (po prostu nie łączy) gdy włączony jest ProtoWall!
mam wersje ProtoWall'a 2.0 (bulid 2007) ale z innymi wersjami jest tak samo - próbowalem! excl.gif
prosze tutaj o pomoc twórców programu!
Uważam bowiem, że konnekt jest extra i nie chce przestać go używać przez taką błachostkę!!

pozdrawiam - matthew
riddle
Czy ten program jest płatny? Bo jeśli nie to polecam Ci Avast albo Zone Alarm. Są naprawdę dobrej klasy.
mgr.Dlugi
Avast bardzo dobry program sam go uzywam. Jest darmowy wystarczy sie zarejestrowac u nich i dostajesz maila z kluczem. Klucz jest wazny rok.
szyjka
Witam

Nie uzywam ProtoWall'a. Sam mam PeerGuardiana2. Poniewaz wczoraj zrobilem sobie aktualizacje konnekta w pewnym momencie stracilem polaczenie z siecia GG. Ponownie zainstalowalem cala paczke Konnekta (konnekt_setup_0.6.21.121) ale to nie pomoglo.
Dopiero dzisiaj czytajac to forum, widze ze sa problemy. Nasunelo mi to jeden pomysl - dlaczego nie lacze sie z GG. Reset kompa - powylaczane wszystkie programy, ktore chca sie laczyc z internetem. Zostawilem tylko firewalla, konnekta i peerguardiana. GG dalej sie nie laczy. Co sie dzieje?

Odpalam monitor PeerGuardiana2 a tam widze:
10:51:14 Advanced Technology Manufacturing Inc. (ATM S.A.) "moj adres IP" 217.17.41.83:8074

Poniewaz zasada ProtoWalla i PeerGuardiana jes podobna - sprawdzilem liste zablokowanych IP. W przypadku listy od PG: http://lists.blocklist.org/p2p.p2b.gz znajduje się wpis:
Advanced Technology Manufacturing Inc. (ATM S.A.) 217.17.32.0 217.17.47.255

Juz mamy odpowiedz dlaczego sie nie laczymy do GG. Prawdopodobnie na liscie blokowanych IP w ProtoWallu jest ten wpis i dlatego nie mozna zalogowac sie do sieci GG. W programie PG, zezwolilem na laczenie sie z IP: 217.17.32.83 217.17.32.93.

Jezeli PW dalej bedzie swirowal to polecam PG: http://methlabs.org/projects/peerguardian-2-windows/
Po zainstalowaniu zapyta sie jakie chcesz adresy blokowac. Do wyboru sa: Ads | Anti-P2P | Educational | Government | Spyware.

Aby dopisac adres do listy wystarczy w okienku, w którym pokazane sa blokowane IP - kliknac prawym myszki i wybrac "Allow .....IP..... permanently".

Pozdrawiam
szyjka

PS.
Zastanawia mnie jeden fakt - nie wiem kiedy na liscie blokowanych pojawily sie IP serwerow wykorzystywanych przez konnekta - poniewaz ze starsza wersja programu (nie wiem jaka wersja) nie mialem problemow z PG.
skolima
To nie adresy konnekta.. to servery sms-express.... poprawnie zidentyfikowane jako źródła adware'u... wyciągnij wnioski biggrin.gif tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.