Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chat
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
Skoro nas tutaj teraz tak wiele na forum (6 osob) to moze wejdzmy na jakiegos chata pogadac? A moze zalozymy wlasny kanal IRC? hao, wydaje mi sie ze to dobry pomysl (na strone mozna zapodac port IRC->WWW). Porponuje #konnekt - jest wolne smile.gif

PS. Oczywiscie #konnekt na IRCNet.
Ludwik
cRoMo, taki temat już był!
Wejdź do wyszukiwarki i wpisz "chat" zamiast powtarzać sto razy te same tematy. Troche samodzielności! wink.gif
Ludwik
(Mam nadzieje, że nie bierzesz tego na poważnie. Twój wpis w support oczywiście nie był chamski, ale ja uważam, że pomocy powinno się udzielać zawsze i jasno, bo coś co dla nas jest oczywiste dla innego być nie musi.
cRoMo
Owszem, temat byl, ale dotyczyl chatow www smile.gif A jesli chodzi o pomoc innym ... skoro tak uwazasz, Twoja sprawa. Ale tym sposobem nie zaprowadzisz porzadku na forum :?
hao
Nie kłócić mi sie tutaj biggrin.gif

Ja popieram takie *obywatelskie* inicjatywy, ale ze zrozumiałych chyba względów niezbyt mam czasu :? A kanał na IRCNecie to potrzeba wrzucenia przez kogoś jakiegoś botNeta...
cRoMo
QUOTE(hao)
A kanał na IRCNecie to potrzeba wrzucenia przez kogoś jakiegoś botNeta...

Owszem, jest w drodze (by Sad) wink.gif
O tak tak postaram się z tym botem ;].. a co do klootni nie mozna sie kloocic bo pojdziecie do piekla ;]] :twisted:
cRoMo
Problem w tym ze ja nie chcialem sie klocic. Czy moje wypowiedzi wygladaja jak prowokacje? Wyrazam swoje zdanie, powiem wiecej, robie to dla dobra ogolu. Ja nie narzucam komus swoich pogladow, a przedstawiam je obszernym opisem tak, zebym byl jak najlepiej zrozumiany. Jest mi przykro ze tak to zle odbieracie sad.gif
Ludwik
QUOTE(cRoMo)
Problem w tym ze ja nie chcialem sie klocic. Czy moje wypowiedzi wygladaja jak prowokacje? Wyrazam swoje zdanie, powiem wiecej, robie to dla dobra ogolu. Ja nie narzucam komus swoich pogladow, a przedstawiam je obszernym opisem tak, zebym byl jak najlepiej zrozumiany. Jest mi przykro ze tak to zle odbieracie sad.gif

Podpisuję się pod tym oświadczeniem i oświadczam, ze moje zamiary są identyczne 8)

Czy uważacie że między chatem WWW i IRC jest taka duża różnica? (ja osobiście preferuję to pierwsze)
torn
QUOTE(Ludwik)
Czy uważacie że między chatem WWW i IRC jest taka duża różnica? (ja osobiście preferuję to pierwsze)

ja osobiście nie trawię ani jednego ani drugiego... może poczekamy aż Hao zrobi konferencje?
Lukas77
Uważam że torn ma racje. Udzielam się też na forum GN'R gdzie jest Chat i zajrzałem tam ze 2 razy w ciagągu całego roku. A na IRC już na pewno nie wejde, bo mIRC'a pewnie nie zainstaluje. No ale "co kto lubi".
Beze mnie może sobie jakoś poradzicie na IRC wink.gif
torn
no chyba że ktoś jakąś wtyczke to IRCa zrobi :]
miluti
A na razie można wchodzić do pokoju Konnekt na Onecie i Polczacie smile.gif

Linki są tutaj
hao
Hmmm... Szczerze mówiąc, zrobienie wtyczki do IRCowania to trochę roboty (własne okna itp.) ale API konnekta nadaje się do tego jak znalazł... Przypominam, że tak na prawdę ui.dll to wtyczka chodząca na tych samych prawach (no dobra. ma jedną, jedyną dodatkową funkcję do odłączania źle napisanych wtyczek) co cała reszta, po dokładnie tym samym API (i ze zrozumiałych przyczyn zapytania do ui.dll idą krótszą drogą)! Więc wiecie... Do roboty!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.