Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opisy u niektórych
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Qiub
Cześć, nie u wszystkich z sieci gg widze opisy, np widze je u części na wtyczce gg, i u części na wtyczce jabber, ogólnie sęk w tym ze nie widze wszystkich opisów, i dziś parę osób mnie pytało czemu nie mam ich na liscie (gdy mam) to akurat te osoby których statusów nie widze, ale takich osób jest sporo :/ i nie czaję o co chodzi ...
y i te osoby których statusów (opisów) nie widze są dla mnie "Niedostępne" podczas gdy w rzeczywistości maja ustawiony status np na "Dostępny" , lub na "Dostępny" z opisem
Olórin
Ile masz osób na liście ? I co ma jabber do GG ?

QUOTE
niek2rych

Takiego pisania nie będziemy tolerować!
jareq
Już się z tym spotkałem take coś pojawiło się chyba przed wczoraj bo właśnie wtedy sporo osób mnie o to pytało.. to nie jest wina Konnekta bo nawet na zwykłym gg też to jest. Pewnie znowu wina leży po stronie serwerów...
Qiub
osób mam ponad 200
a co do jabbera to chodziło mi o to że z transportu gg też nie u wszystkich widzę statusy/opisy (przez wtyczkę gg widzę np ileś tam dostępnych osób, a jak się z gg przez jabbera połączę to widzę inne osoby jako dostępne)
może rzeczywiście serwery nie są zsynchronizowane czy coś ;/ (nie wiem jak się to nazywa wink.gif )
vinnie
QUOTE(Qiub @ 16.04.2005 - 04:17)
(...)nie widze wszystkich opisów, i dziś parę osób mnie pytało czemu nie mam ich na liscie (gdy mam) to akurat te osoby których statusów nie widze, ale takich osób jest sporo :/ i nie czaję o co chodzi ...
y i te osoby których statusów (opisów) nie widze są dla mnie "Niedostępne" podczas gdy w rzeczywistości maja ustawiony status np na "Dostępny" , lub na "Dostępny" z opisem
*



Witam. Dokładnie mam ten sam problem. Jedyne co zauważyłem, że pomaga (w moim przypadku), to sytuacja kiedy osoba, która jest dla mnie "niedostępna" przełączy tryb niedostępny/dostępny - po takim zabiegu konnekt zaczyna ją widzieć. Jednak przesyłanie plików do takiej osoby jest nadal niemożliwe.

Na swój chłopski rozum kojarzę zaistniałą sytuację z notorycznymi przerwami w łączności do serwerów GG w dniu wczorajszym (tj. 15.04.2005), które to (przerwy) pojawiły się juz dnia poprzedniego wieczorem (tj. 14.04.2005). Być może sms-express.com Sp. z o.o. po raz kolejny "po cichu" poczyniło jakieś zmiany na swoich serwerach.

Liczę na zainsteresowanie się tematem przez naszych wspaniałych i niestrudzonych Deweloperów Projektu Konnekt, lub kogoś kto temat zna "od podszewki". Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie lub wyjaśnienia. Pozdrawiam!
Sija
moze to zmiany w protokole pod GG 7.0 ?
Olórin
1. Serv GG przestaje wysyłać info o zmianach statusów kiedy jest dużo osób na liście
2. Servy GG czasami tak mają ;-)
case
QUOTE(Sija @ 16.04.2005 - 15:02)
moze to zmiany w protokole pod GG 7.0 ?
*


pffff.. watpie.. pewnie jedyna zmiana w gg 7.0 bedzie wprowadzenie nowych [lup "usprawnienie" obecnych] bannerow.. ;P

nie zauwazylem u siebie tego problemu, bo kontaktow z gg mam niecale 100, a szopka podobno zaczyna sie przy ilosci okolo 200..
jest.spoko
tez taki problem mam. siedze sobie na konnekcie i stwierdzam ze malo ludzi dzisiaj na gg jakos. uruchamiam program gadugadu nie zamykajac konnekta, wiec inny numer, i widze ludzi ktorzy na konnekcie sa niedostepni (opcje tylko dla znajomych itp akurat nie maja znaczenia). ludzi mam okolo 150. i mnie to wkurza wink.gif

poprawka wink.gif na gg na tym samym numerze jest taka sama sytuacja wink.gif wiec to nie wina konnekta.

Edytuj swoje posty a nie pisz jeden pod drugim. Takie wyjście jest dozwolone tylko, gdy czas od napisania poprzedniego jest bardzo długi i chcesz zaznaczyć go jako nieczytany, aby przyciągnąć uwagę. //r
riddle
Cóż mogę Ci poradzić. Ja też miałem różne wąty do Konnekta i Gadu-Gadu.. aż do momentu, w którym nie zacząłem ewangelizować moich znajomych (zacząłem od tych bliższych). Teraz 50% z mojego rostera ma Jabbera na Konnekcie i nie muszę się martwić o nic. Bo widzisz.. Gadu-Gadu to bardzo licha sieć. Nie obrażając nawet klienta gg.exe .. sam protokół jest bardzo słaby + wolne serwery.
Qiub
u mnie pomogl przesiew listy z kontaktami, usunalem "zbedne" kontakty i widze chyba juz wszystkich , przynajmniej tak mi sie wydaje wink.gif
pozdrawiam ;P
PS
(teraz mam niecale 100 osoob na liscie)
misiuzeb
ludzi mający ostatnio problemy z GG , instalowaliście auktualnienia z windowsupdate ? jedna z ostatnich łatek robi problemy pod konnektem i gg w tlenie
jeśli tak odinstalujcie KB893066 i sprawdźcie czy jest lepiej



riddle
Ja mam wszystkie updaty jak tylko wychodzą i nic mi się nie kopie. :-) Wiem, że to ta denerwująca SOA#1, ale co ja poradzę... PaduPadu takie już jest widocznie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.