Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Minimal
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
riddle
Malutkie, proste i kolorowe emotikonki dla Konnekt'a. Pomysł skądś zaczerpnąłem (gdzieś je widziałem w podobnej formie), ale nie potrafię przypomnieć sobie gdzie.

Podgląd:

Zestaw zawiera 30 emotikonek
Plik emots.txt zawiera wyrażenia regularne, co rozszerza zakres działania emotki.

Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (minimal.rar)
atol
jakieś takie dziwne... a może to tło tak działa na moje oczy
Drillah
Fajne, fajne tylko mógłbyś troche poszerzyć ich ilość bo brakuje mi kilku ulubionych emotek takich jak ta --> :]
riddle
Ok, zmieniłem. A tło takie było, bo emotki są bardzo kolorowe smile.gif .. ale to tylko dlatego, że muszą się różnić od siebie.

Drillah, może kiedyś dodam. W sumie to miałem emotki i zrobiłem z nich po prostu zestaw. smile.gif Ale zestaw jest na LGPL, więc możecie modyfikować, zmieniać, psuć, dodawać i zamieszczać jako nowe. smile.gif
skolima
Do takich prac AFAIK nie ma zastosowania LGPL, tylko Creative Commons
riddle
Słuchajcie mądrzejszego! smile.gif Tak... może być ta licencja. :-)
case
i like minimalistic.. fajne, fajne.. dzieki..

PS: kiedy reszta?.. tongue.gif
riddle
Zrobione. Chyba sam zacznę używać, to wtedy kolorki dopasuję tak, żeby pasowały do emocji. smile.gif
psota
Znak zapytania sie nie wyswietla

EDIT:Według mnie oczka powinny być zawsze tej samej wielkości wink.gif Naprzyklad w :] są wieksze niż w smile.gif i te większe są według mnie lepsze bo z daleka bardziej widać chodz te też ledwo widze tongue.gif
TaO
Mi sie akurat nie podoba, ale + za pomysl smile.gif
hemik
Z całym szacunkiem ale, ja jestem autorem tych ikonek !

Zostały stworzone w 2004 roku na potrzeby http://forum.lubin.pl/, wraz ze stylem i używane są tam do dzisiaj....
To, ze styl forum.. był użyty już w 2004, można sprawdzić.. na http://www.archive.org/ .. co prawda nie ma tam shoutboxa zarchiwizowanego, w którym między innymi są używane owe emotki ...

Żeby nie było to takie gołosłowne.. Co riddle miałby robić na tym forum ?

Możemy zauważyć na stronie riddle'a arykuł, żeby było śmiesznie o tytule "nie kradnij mojego obrazka".. w którym mowa o internaucie o nicku Vendro smile.gif kim jest Vendro ? Moim.. kolegą jednym z adminów .. wyżej wymienionego forum naszego rodzinnego miasta...

p.s a perfection or vanity .. czytuje i lubie. riddle why ?!
zhvir
przecież wyraźnie jest napisane w pierwszym poście że pomysł został zaczerpnięty... można zauważyć że nie są to te same ikonki co na forum Lubina, gdyż pobieżnie nawet porównując jest różnica w kolorach oraz kształcie dymka, więc można przyjąć że riddle sam stworzył ten zestaw wzorując się na czymś kiedyś widzianym na pewnej stronie, której to strony jak sam napisał nie potrafi sobie przypomnieć... btw ikonki riddle'a są ładniejsze tongue.gif
hemik
IMHO to nie jest, wytłumaczenie, bo wzorować się na czymś a skopiować ikonki, usunąc zaokrglenia w dymkach zmienić ich kolor.. to dwa różne pojęcia...

p.s nie jestem zawistny... ale myślę, że modyfikacje nie były nawet za daleko posunięte.. i mimo wszystko ikonki do złudzenia przypominają moje.
Sija
fakt, nie widac zbyt wielu roznic. swoja droga bardzo fajne ikonki smile.gif
...Jasiu
Po 3 latach się doczekałeś tego że ktoś Ci troszke zmodernizował emotikony :/
Tak szczerze mówiąc to obie wersje mi się podobają:D
hemik
hehehe smile.gif no 3 lata fakt... tak chcialem tylko, moze i bez pretensji tongue.gif zeby bylo chociaz wiadomo skad zaczerpniety pomysl..hm
Keleos
Winnyś być dumnym, że Twoja praca stała się inspiracja dla innych ; P

Podoba mi się pomysł z tymi dymkami wskazującymi na emotę... gdyby ktoś zrobił jeszcze coś takiego, tylko z innymi motywami (te ludziki średnio mnie pociągają) to bym brał od ręki ; )

Jestem konserwatystą emotikonowym i dla mnie 'lol' to 'lol', a nie turlająca się kulka... ; )
T O K E N
QUOTE(Keleos @ 15.01.2008 - 10:12) *

'lol' to 'lol',


No i racja Keleos Xd

Fajne emotki tylko coś ich mało i leciutko monotonne te ludziki:/ Jedynie się kolor zmienia:P Ale ogólnie fajne wink.gif

Używam biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.