Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Smsy na idee moge wysylac tylko z PF.PL (czyli nie moge :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Simplex
Hej,
Moze ten problem byl juz poruszany na forum :oops: , ale szukalem i nie znalazlem :roll:
Otoz mam taki problem z wersja 0.6.17.89: nie moge wysylac smsow z konnetka poprzez bramke idei. W ogole nie pojawia mi sie taka opcja - w rozwijanym menu mam tylko panorame firm, a jak wszystkim wiadomo ona juz nie wysyla smsow na Idee :cry:
Czy ktos mial juz ten problem i/lub wie jak sobie z nim poradzic :?:
Bede bardzo wdzieczny za pomoc.
Flind
konnekt jak narazie nie wysyła smsow na idee. nie bedzie raczej wysyłał dopuki nie bedzie kontrolki IE dzieki ktorej mozna by wyswietlasc podobnie jak w tlenie i gg obrazki z mozliwoscia podania hasła do bramki
Flind
a no i nie bedzie wysyłał dopuki nie powstanie jeszcze inny scrypt do bramki ktorawysyła smsy na idee nie zaleznie od oficjalnej bramki----cos podonego jak za dawnych czasow pf
hao
Muszę się przyjrzeć nowemu portalowi idei ... Może teraz da się jakoś lepiej...
Simplex
Trzymam kciuki za Staminę i konnekta. Wiekszosc moich znajomych ma telefon w Idei, wiec czekam niecierpliwie na rozwiazanie problemu smsow na idee. To samo sie tyczy transportu z Tlenu - tez czekam niecierpliwie bo wielu znajomych ma tlena smile.gif

BTW. To chyba nie bedzie OT, jak zacytuje fragment maila do pf.pl w sprawie smsow na idee:

QUOTE
> Witam,
> Od jakiegos czasu na waszej bramce nie da się wysylac smsow do idei,
> Plus i Era dzialaja znakomicie. Bramka jest super, ale czemu nie
> dziala idea? Czy jest w waszej mocy \"zaczarowac\" wasza bramke tak,
> żeby mogla wysylac znowu smsy na idee?
>
Niestety,  z powodu systemu ograniczeń, które wprowadził operator (IDEA), wysyłka sms'ów z internetu na numery tego operatora została zablokowana do odwołania. Planujemy uruchomienie finalnej wersji bramki SMS po świętach (w tej chwili trwają uzgodnienia dot. modelu finansowego tej współpracy z operatorami).\"

Z wyrazami szacunku,
Redakcja


Pozostaje miec nadzieje, ze po swietach sie faktycznie cos zmieni... tongue.gif
hao
W tej chwili nie polecam generalnie używania bramki PF...

SMSy idą przez zwykłe bramki WWW i jakoś nie zawsze dochodzą... Ale zapowiada się chyba, że PF znowu będzie miał swój własny numerek do rozsyłania... Zaje*bardzo*fajnie biggrin.gif
Simplex
To sie nazywa szybka odpowiedz biggrin.gif
Zadam sakramentalne pytanie: kiedy mozna spodziewac sie wersji konnekta ktora bedzie w stanie wysylac smsy na idee :?:
hao
Trudno powiedzieć, jeszcze nad tym nie rozmyślałem... Ale właśnie otworzyłem sobie nowy portal Ideii i będę patrzył :shock: ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.