Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowo poznani
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Flind
czest jest taka sytułacja ze ktos nie znajomy mi zaczyna zemna rozmowe i automatycznie zostaje wpisany tam na samym dole w liscie kontaktow. przewaznie jeszcze pierwszego dnia nie wiem czy ta osobe che trzymac w kontaktach czy tez zaraz ja spławic. Do listy strych kontaktow nieche dodawac tej nowo poznanej osoby bo zaraz sie ze wszystkim wymiesza i zapomnepewniepredko.
Wiec fajnie by było by te kontakty co sa na koncu listy wpisywane nie były kasowane odrazu przy wyłaczeniu konnekta tylko by byly gdzies tam zapisane w programie tylko z hierarchia nowi na koncu listy z takim fajnym niebieskim wykrzyknikiem biggrin.gif
Ludwik
Dzisiejszy dzień jest jakiś temato-twórczy smile.gif
To ja wypisze co mi nie pasuje w związku z nowymi osobami:
1. Jak klikam "więcej" w oknie rozmowy z nimi a potem "dodaj" to dodaje się bez pól które wypełniłem w okienku "więcej".
2. W okienku rozmowy z nimi nie wyświetla się ich numer (mogła by być taka konstrukcja w konfiguracji dzięki której można by wyświetlac pierwszą nie-pustą zmienną (nazwe, ip, numer itd.))
3. Po dodaniu do listy - gdy klikam prawym przyciskiem na kontak na liście to w menu nie ma wyszukiwania, a czasem warto wyszukac nowe dane jakiejś osoby (szczególnie że gg potrafi nadawac stare, skasowane numerki nowym osobom)
hao
QUOTE
1. Jak klikam \"więcej\" w oknie rozmowy z nimi a potem \"dodaj\" to dodaje się bez pól które wypełniłem w okienku \"więcej\".

Bo kontakt tak na prawdę już jest dodany do listy, trzeba mu tylko zdjąć tzw. flagę "spoza listy"... Trzeba nacisnąć 'Zapisz'... Poprawka poszła do todo...

QUOTE
2. W okienku rozmowy z nimi nie wyświetla się ich numer (mogła by być taka konstrukcja w konfiguracji dzięki (...)

jw...

QUOTE
3. Po dodaniu do listy - gdy klikam prawym przyciskiem na kontak na liście to w menu nie ma wyszukiwania, a czasem warto wyszukac nowe dane jakiejś osoby


A tego to nie rozumiem... Wiem, że to nawyk z GG, ale w K naciskasz więcej + odśwież + zapisz (pamiętaj, że dzięki temu, możesz stwierdzić, że np. imię które sam wpisałeś jest bardziej prawdziwe niż to które ktoś ma w opisie i całą operację anulować!)
Ludwik
Dziękuję. To rzeczywiście nawyk z gg.
torn
Ja zaproponowałbym coś takiego: Nowe kontakty pojawiały by się po prostu w oddzielnej grupie (np. 'nowi' czy coś...) i siedziały tam aż nie drag-and-dropniemy ich do innej grupy bądź nie skasujemy... ewentualnie można by zrobić automagiczne czyszczenie tej grupy z kontaktów nie aktywnych przez np tydzień.
hao
I Ty przeciwko mnie smile.gif? Hmm, można się będzie nad tym pozastanawiać przy okazji zmiany "Engine'u" grup...
torn
ja przeciwko tobie??? no co ty! :PPP Ja tylko proponuje dobre rozwiązanie.
Flind
w swiatecznej wersji ci z wykrzyknikiem na samym dole lisci po wyłączeniu konnekta zostaja zapisani jakopelno wartosciowi znajomi, w starszej wersji zostawali oni skasoani z listy. a powinno byc ze cały czas sa na koncu listy z wykrzyknikiem do czasu az skasuje lub zapisze wsrod reszty kontaktow
hao
Powinno, ale jest bug, który odbiera wszystkie specjalne flagi kontaktom po każdej zmianie statusu. Włącznie z "spoza listy", ignorowaniem i ukrywaniem. Niedługo wersja .91 bez buga... po sylwku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.