Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Krytyczny (chyba) przez GG
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
zantrop
zainstalowalem sobie najnowszego konnekta, wszystko chodzilo OK dopoki nie posciagalem sobie wszystkich latek z windows_update (oprocz SP2). Po zrestartowaniu komputera okno konnekta sie wlacza, jabber się laczy, ale kiedy chce sie polaczyc z GG to wywala blad krtyczny i caly program sie zamyka. Czy ktos wie o co chodzi lub co trzeba zrobic aby GG sie laczylo ?
p.s. przeinstalowywalem konnekta, instalowalem starsza wersje ale to nic nie dalo

Taki komunikat mi wywala po probie polaczenia z GG
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01DDA7BB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 10210(0x1c0ec78 , 0x0)(30B) [GG->wXP UI]

Stack trace:
.0002A7BB  [winsflt_3.1.0.27]
FE37E3F4


Nie używaj wielkich liter w tytule posta bądź w jego treści. Oznacza to, że krzyczysz, a nikt tutaj nie będzie krzyków wysłuchiwał. //r
Olórin
Z komunikatu można wyczytać że błąd powoduje dll'ek o nazwie winsflt. Znajdź program który go używa, jeżeli nie jest Ci potrzebny - odinstaluj....
zantrop
Wywalilem ten plik i w tedy konnekt (Jabber i GG) wogole się nie chce łaczyc - wywala napis ze nie mozna ustanowic polaczenia. przeinstalowałęm konnekta, zainstalowalem SP2 i nadal to samo, albo sie wiesza (gdy ten plik jest) albo się nie łaczy (gdy tego pliku nie ma). Moze trzeba ten plik podmienic na jakis odpowiednio spreparowany lub jakas latke odinstalowac ?
psota
Nie miałeś usunąć pliku, ale program (o ile nie potrzebny) który z niego korzysta.
mgr.Dlugi
U mnie gdy pojawia sie taki blad wtedy K sie sam wylacza, a ja go wlaczam ponownie i juz nie ma bledu :] Dla mnie to jest taki kaprys plikow.
PrEzEs
http://www.cexx.org/LSPFix.exe

sprobuj tego
jak pomoze - piwo przeslij mailem do mnie ;p
jak nie pomoze - bedziemy szukac dalej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.