Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gopix's
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
riddle
Jasnozielone emotikony, których pierwotnym twórcą jest Gopix, jak możecie zobaczyć na jego joggerze. Za zgodą autora otrzymałem .psd i przerobiłem / dorobiłem paręnaście emotek, wpasowując je w komunikatorowe klimaty.

Zestaw zawiera 28 emotikonek, są one dosyć zróżnicowane:



Pliki GIF są zapisane z ustawieniem matte:white, więc najlepiej sprawdzają się na jasnym tle. Może w przyszłości dorobię inny kolor i wtedy pomyślę nad matte:black.

Oczywiście wszystko na wyrażeniach regularnych. (:DDDDDD = :D)

Dla zwolenników szybkiego podglądu zestawu:

Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (gopix.rar)
Graveer
Mam pytanie apropos matte:black, jak to zrobić? Uzywam przeważnie ciemnego tła i 90% emot ma matte:white i na ciemnym tle wygląda brzydko.
riddle
Ctrl + Shift + Alt + S i masz opcję w GIF/PNG8 z Transparency
Albo Image -> Mode -> Indexed Color i tam da się ustawić Matte
TaO
ale fajoskie już goszczą u mnie na K. Tylko ten zielony kolorek...

riddle: nie dało by się ich troche... z zółcić albo zkonektować (przyczerwienić tongue.gif) ? Jak się tego nie podejmujesz = masz za dużo roboty / nie chce ci się - niepotrzebne skreślić, to ja chętnie to zrobię smile.gif
riddle
A baw się.

Załączniki

lhs
LOL
keeveek
emotikony bardzo ładne, obecnie ich używam, nie są animowane co tylko dodaje im przydatności [zero ataków apopleksji]. Jednak mogłoby być ich więcej.. czy mozna liczyć na to, że jak gopix zrobi [o ile zrobi] więcej takich to dołączysz je do zestawu? wub.gif
Mrowa
bardzo ładne :], podobają mi sie i pasują do mojego K smile.gif

THX
riddle
QUOTE(keeveek @ 5.01.2006 - 20:17)
Jednak mogłoby być ich więcej.. czy mozna liczyć na to, że jak gopix zrobi [o ile zrobi] więcej takich to dołączysz je do zestawu?  wub.gif
*



Widać że nie ściągnąłeś pliku .psd - odkryłbyś jak łatwo jest zrobić nowe.
Mrowa
QUOTE
Widać że nie ściągnąłeś pliku .psd - odkryłbyś jak łatwo jest zrobić nowe.


a ja nie rozumiem jak się robi nowe emotikonki huh.gif Mógłby mi ktoś wyjaśnić, lub podać linka z instruktarzem? (przydałoby mi się jeszcze info na temat css) blush.gif
keeveek
tu już nie o to chodzi JAK. chodzi raczej o zachowanie jednolitego stylu emotikonek.. a to jest możliwe raczej tylko przez to, żeby autor był jeden..
Mrowa
QUOTE
żeby autor był jeden..

Nie chodzi mi tu o "tuningowanie" ikonek kogoś, tylko stworzenie nowych, od podstaw, lecz nie potrafie, więc się was pytam o jakieś info na ten temat sad.gif


ps. oczywiscie nie mam bana na google i szukam cool.gif
Livio
Sorki, że robię za archeologa, ale jedna emotka przypomina mi z deka... logo deviantART biggrin.gif.
hozar
ładne najbardziej podoba mi sie ":/"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.