Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ukrywanie statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Flind
wajna sprawa z tej opcji ukryj status przed kims. Jest jednak jeden feler tej opcji> Jak przed kims ukrywam swoj status to automatycznie nie widze tez statusu osoby kttora przed chwila oznaczyłem. Lepiej by było gdybym ja mogł ogladac sobie bez przeszkod osoby zaznaczonej a tamata osoba nie widziaął mego, bo narazie urywanie działa w dwie strony sad.gif
hao
Niestety.... Jak chcesz na prawdę ukryć przed kimś status, musisz go usunąć z listy kontaktów (tak, żeby serwer GG nie wiedział, że masz tego kogoś na liście) ... A to niestety, powoduje tyle, że nie dostajesz informacji o statusie takiej osoby...
Flind
aha ja myslałem włąsnie ze ta osdoba nie widzi jaki ja mam status, a ja moge sobie dowolnie jej sprawdzac.
Ludwik
Do tego przydało by się chyba więcej pomocy w programie, bo nie wszyscy wiedzą, że:
1. Nie widzisz ststusu osoby przed którą się ukrywasz (jak wyżej)
2. Jeśli przed kimś ukryjesz ststus to automatycznie zaznaczy się opcja "mój status tylko u znajomych z listy", a więc nieświadomie ukryjesz też przed wszystkimi z poza listy.
3. Gdy potem odznaczysz "mój status tylko u znajomych z listy" osoby na liście nadal będą zaznaczone jako niewidzące statusu, a w rzeczywistości będą go widzieć (to może nawet poprawić? Jakiś komunikat przy zmianie ustawienia?).
Flind
aha wiec tak to dziaął. a ja sie wasnie wkurzałem cały czas czemu mi sie w opcjach cały czas samemu ustawia "tylko dla znajomych" biggrin.gif:D thx za wyjasnienie
hao
No, przydałby się jakiś FAQ czy coś...

Swoją drogą... Jak odznaczysz "tylko dla znajomych" to potem zostanie on automatycznie przywrócony... Nie pamiętam tylko kiedy smile.gif
Ludwik
Myślę że zamiast przepychania się programu z użytkownikiem (bo to się skończy tak, ze uży się wścieknie) mogły by być odpowiednie komunikaty. Np. przy wyłączaniu "tylko dla znajomych" gdy się przed kimś ukrywamy o tym, ze wyłączy to ukrywanie się i "czy mimo to chcesz kontynułować?", jeśli tak program resetował by ukrwanie się. Z kolei gdy chcemy się ukrywać nie mając "tylko dla znajomych" komunikat, ze włączenie jest konieczne "czy włączyć?"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.