Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: riddle
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
riddle
Okno główne:
  • Kontakt: Corbel pogrubiony, rozmiar 10, rgb(218,218,218); kolor tła rgb(0,0,0);
  • Zaznaczony: Corbel, rozmiar 10, pogrubiony, rgb(255,255,255); kolor tła rgb(0,0,0);
  • Opis: kroeger 05_55, rozmiar 6, rgb(120,120,120), kolor tła rgb(0,0,0);
  • Tip: Small Fonts, rozmiar 7, rgb(153,153,153), kolor tła rgb(8,8,8). Używanie ikonek - wyłączone.
  • Ikonki: Wyświetlane po lewej stronie listy, tylko opis statusu
  • Ikony: część ikonek Jiobla + część Spassa + część Arkadyjczyka + GnuGadu + AmiIcons. Taka kompilacja. Plus swoje ikonki dla Checkiego. Pobierz: Kliknij, aby zobaczyć załącznik (ridiconset.rar)
  • Tip systemowy: Standardowy
  • Tło listy kontaktów: tłoK. Gradient pionowy od rgb(0,0,0) do rgb(51,51,51).
  • Lista kontaktów: Zawijanie wierszy opisu na liście.
  • Formatowanie pól: Opis kontaktu na liście: {info || }{UID} • {status}
  • Paski narzędziowe: [x] Zablokowany, [x] Lista, [] Opisy, [] Strzałki.
  • Filtrowanie jako toolbar, wyłączyłem blokowanie, przesunąłem całość w prawo tak że wystawała tylko ikonka Filtruj (tak/nie) i zablokowałem.
Okno rozmowy:
  • Styl: autorski, RidDark - lecz ja wolę do użytku własnego czcionkę Tahomę.
  • Grupowanie wiadomości wyłączone
  • Emotikony: Riddle's Emot Pack
  • Paski narzędziowe: [x] Zablokowany, [x] Lista, [] Opisy, [] Strzałki.
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (knotif220605.png)
kNotify: skin RoyalFour -> BlackGraphite

kSound: brak

Styl dla XP - RoyalFour -> BlackGraphite
froger_mcs
A ja mam pytanie: Jak ustawić kolor poprzez wpisanie do niego kodu ? Bo z tego co mi sie wydaje mozna tylko zaznaczać na palecie kolorów.
riddle
No nie można. smile.gif Ale jakimkolwiek pickerem kolorów możesz sobie to zamienić. Na przykład tutaj. smile.gif
zimaq
Polecam pixie. Najlepsza "wybierałka" kolorów z całkiem nieźle rozbudowanymi opcjami smile.gif
riddle
Zmodyfikowałem swojego K. Teraz jest bardziej ciemny, tak jak chciałem smile.gif
bakerss
Zapodaj te ikonki do TV smile.gif
riddle
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (klan_offline.png)To jest ikonka z ArkCrystal dla kLana
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (tv.png)A to jest jej przeróbka sprzed 5 min. Imho lepsza i się nie gryzie:

CODE
<ico iml="#201" file="tv.png" id="#4F4F4F"/>  <!-- TV -->
TaO
Ladne... ale ikonki zbyt cukierkowate imo... chociaz ladnie wygladaja na ciemnym tle, baaardzo mi sie podoba styl css do rozmow lux jest (chociaz te statusy wygladaja troche zbyt scisniete)
riddle
Hm.. wiesz. Ikonki w rosterze to dla mnie powinna być informacja a nie wygląd i jeśli udało (w moim odczuciu) mi się to w miarę połączyć, to jestem zadowolony. Nie ma sensu dawać jasnoszarych, pastelowych ikonek wszędzie, bo ikona to przede wszystkim graficzna reprezentacja funkcji, a nie ozdobnik.
riddle
Zmieniłem lekko ikonki w K i dodałem je jako paczka .. mimo że to freestyleowa kompilacja. Zmodyfikowana ikonka offline do Jabbera nie będzie dobrze wyglądała nie na ciemnym tle...
Kavior
witam, a moze jest ktos chetny zrobic styl ikonek z mirandy podobny do spass lunar, tylko ze ikonki nie sa okragle tylko takie jakby dymki? kojarzy ktos o co mi chodzi?
riddle
Zmieniłem trochę okno rozmowy, ze względu na czcionkę i emotki plus ikony.

Kavior, to nie to miejsce żeby zadawać takie pytania.
bladex89
wypasiony konnekcik;] mam male pytanko nie bede zakladac nowego tematu... jak ustawia sie w kontaktach program telewizyjny danego programu...czy to jakas wtyczka dry.gif
riddle
Wystarczyło poszukać na forum. smile.gif

Wtyczka Checky

Checky - Konfig (mój blog)
Checky - Konfig (blog torna)

Skrypty:
Skrypt: Aktualnie w telewizji
Skrypt: Program TV
Skrypt: Program TV v2

W razie pytań, poszukaj na forum, przejrzyj działy i przeczytaj posty.
BiTeLSE
Ladne, skorzystalem z zestawu ikon. Dzieki, ze sie podzieliles smile.gif
shoq
Mam pytanie. Jak zmienić kolor textarea na czarny? Próbowałem dodać
QUOTE
.textarea {
        background-color: #000000;
}

do pliku .css i nic. Pomoże ktoś?
riddle
Co to jest textarea? Takiej klasy o ile pamiętam, nie ma w oknie kIEview. Jeśli natomiast mówisz o kontrolce pola wpisywania tekstu w HTML, to jest to element textarea i należy go wpisać w CSS bez kropki.

textarea {
background-color: #000000;
}

Nie wiem co ma to do Konnekta, podpowiesz? Gdybym się jednak pomylił, to musisz najpewniej dodać parę poprzedzających klas przed .textarea i być może spróbować z !important:

.klasa1a_w_niej .klasa2_a_wniej .textarea {
background-color: #000000 !important;
}
shoq
Źle się wyraziłem ;/. Chodzi mi o kolor tła pola do wpisywania wiadomości. U Ciebie na screenie widać, że masz czarne.
jiobel.
A może koledze chodzi o miejsce do wpisywania komunikatów? Bo jeśli tak, to jego kolor i wszystkie inne atrybuty, które da się, możemy ustawić w:
  • Menu - Ustawienia
  • Wygląd
  • Wysyłane

Edit:

Nie zauważyłem, że jest druga strona tematu, więc posta wysłałem w ciemno - ale trafiłem. :-)
shoq
Jiobel, dzięki! Szczerze, to nie wpadłem na ten pomysł :|, myslałem, że całość trzeba klikać w .css.
=Wodzu=
Riddle albo ja jestesm slepy albo wygaje mi sie ze stylu RidDark nie ma w katalogu. Dobrze myśle?
keeveek
którego skryptu do imienin uzywasz..?
riddle
A już nie używam, ale tego standardowego co na forum Checky jest.
keeveek
ale ich jest tam kilka.. tongue.gif
Pesterson
mam strasznie glupia prosbe, ale nigdzie na forum nie moge znalzezc, cos mi sie porabalo z konnektem i musze teraz wszystko konfigurowac od nowa :/

nie moge znalezc setu ikon gnugadu jaki mialem - mialem taki jak tu mozna sciagnac, tyle ze ikonka offline tu jest szara a ja mialem czerwona... poratuje mnie ktos?
Pesterson
moze uscisle: chodzi mi o jedna mala ikonke, ktorej nie moge nigdzie znalezc :]

taka tylko, ze w kolorze czerwonym:

user posted image

dzieki z gory za pomoc
StRuGi
Tak, wlasnie taka jest w paczce

Załączniki

kaczoreklom
witajcie
uzywam ikonek arkcrystal ii mam do Was pytanie. Czy osoby umiejace przerobic ikonki moglby te zielone koleczka tlena troszke je przerobic? chodzi mi o pasujay do nich nieieski kolor z literka G wewnatrz. Bylyby jako gtalk a sam nie potrafie zrobic sad.gif
riddle
A co to ma wspólnego z moim Konnektem?
kaczoreklom
stad mozna sciagnac ikonki arkrystal wiec nie chcialem zakladac nowego tematu. Wyszedlem z zalozenia, ze osoby, ktore rowniez stad sciagnely te emotki beda umialy mi pomoc. W dziale poswieconym ikonkom nie ma tematu dotyczacego tego zestawu. nie mialem zlych intencji piszac go tutaj
Cl3riq
Riddle, napisałes że:

QUOTE
sprzataczK: kolor czcionki #C0C0C0, kolory systemowe nieaktywnego paska tytułu: rgb(128,128,128) -> rgb(192,192,192). Grupowanie według sieci, alfabetycznie, malejąco.


Ale na skrinie widoczne jest grupowanie w/g statusu.

Zauważyłem, że "dostępnych" masz na samej górze, a czytałem coś na forum, że tego się nie da zmienić.
Mogę spytać jak to zrobiłeś?
alberht
grupowanie wg statusu, liczbowo, malejąco wink.gif
Cl3riq
No rzeczywiscie, a napisał inaczej =)
WIELGACHNE DZIENX.
splesh
Nie no riddle. Fajny mroczny K ;p
Devilish
Jak włączyć styl do XP podany przez Riddle'a ? Nie uzywam programu StyleXP - zmodyfikowalem plik UXTheme.dll programem UXTheme.Multi-Patcher(Neowin Edition)4.0. Bardzo podoba mi sie ta skorka i chcialbym jej uzyc, lecz niestety nie moge... Z gory dziekuje za pomoc.
riddle
http://windows.online.pl/windowsxp/xp02.htm Jak jeszcze raz ktoś o to zapyta to zacznę zabijać.
Devilish
Przepraszam! smile.gif
andrek
Mam pytanie, gdzie znajde te opcje :
QUOTE
Paski narzędziowe: [x] Zablokowany, [x] Lista, [] Opisy, [] Strzałki. Wywaliłem "Filtry" i ułożyłem obok siebie, włączyłem blokadę, przez co powiększyło się miejsce i nie było "menu".
? Szukałem w ustawieniach ale nie znalazłem.
Olórin
Prawy klik na toolbarze.
riddle
Ile można jechać na jednym konfigu / wyglądzie. Zmodyfikowałem swojego Konnekta. W pierwszym poście update. smile.gif
Konrado
Riddle a skąd można Corbel ściągnąć?
riddle
Nie można. ;-) To czcionka z Windows Vista. ;p
Konrado
A może by ją ktoś zamieścił wink.gif
splesh
Fajna, tylko szkoda, że wygładzanie tak beznadziejnie na lcd wygląda.
pablo.kostek
riddle, mam pytanie, ustawiłem konfiga jaki podałeś (Corbel pogrubiony 10), ale styl kontaktów różni się od twojego, dlaczego?

daje screena: http://img157.imageshack.us/img157/1931/beztytuu5uj.jpg
ze0x
pablo.kostek sądzę, że przyczyną tego jest to, iż nie masz we właściwościach w zakładce wygląd, a nastepnie w efektach zaznaczonego wygładzania krawędzi czcionek ekranowych na ClearType.
pablo.kostek
Teraz wszystko jest ok, dzięki wielkie.
zlewozmywak
Bardzo ladny jest ten styl czarny. rolleyes.gif Czy ktos moglby mi wytlumaczyc krok po kroku jak uzyskac taki efekt? wink.gif Mowie o stylu riddle czarnym smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.