Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMS z bramki IDEA przez konnekta....
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > SMS
Smurfteam
Nie wiem co jest , ale mam probleam z wyslaniem sms'a na telefony z idei. Wpisuje tokena i za chwile widze " blad z bramka do wysylania sms". Czy ktos potrafi mi pomoc?? Albo autor napisze nowsza wersje i naprawi blad tongue.gif
mac307
sciągnij jeszcze raz wtyczke do wysyłania smsów i skrypty bramek. było juz kilka postów na ten temat.
jareq
Nic nie trzeba ściągać.. Wystarczy wypełnić pole 'Podpis'
Cz@jan
Powiem ci szczerze ze tak jak wy tutaj piszecie to wczesniej tak było że zrobiło się tak jak mowicie i chulało ale teraz jest problem ja np. go mam po prubie wyslania smsa otrzymuje taki komunikat

Załączniki

banny
mialam ten sam komunikat, a w dodatku w aktualizacjach zrobila sie pustka, wiec nie moglam naprawic, terraz juz jest ok...

wejdz w automatyczne aktualizacje i pobierz z bramek -> idee
survival.prv.pl
mam ten sam błąd, wojowałem już z różnymi wersjami
i albo wyskakuje ten bląd co screen jest wyżej (powód nie widiz bramki "idea" w spisie)
albo nie wyświetla tokena
JuniorPoznan
Czy Wy też nie możeci wysyłać sms na Idee?
Mi wyskakuje bład że obraz gif z tokena nie mógł byc wygenerowany sad.gif
Nie wyskakuje mi żadne okienko z obrazkiem ani miejscem do wpisania (jak to było w GG)

P.S. Jestem użytkownikiem KONNEKTa od tygodnia i mam wersje 0.6.21.121
jareq
JuniorPoznan/ było już nie jednokrotnie..

Należy w katalogu głównym konnekta utworzyć nowy folder i nazwać go
temp
castor
jezeli nie pojawia sie token w bramce idei bo wyskakuje blad ze nie moze utworzyc tokena w katalogu /temp/cos_tam.gif

to trzeba utworzyc w katalogu konnekta katalog 'temp' i poklopocie ;-)
Ludriel
ok teraz mam bramke ale wciaz pokazuje sie token "wcale" krew czlowieka zalac moze:/ pomozcie:)
Ludriel
hej mam problem jak chce wyslac na idee smska to mi sie ten sam token pokazuje" wcale" wpisuje go i niesle piszac ze blad i niemoze prosze sprobowac raz jeszcze...pomozcie:)
mauy
a co z sms`ami na 510? ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.