Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: blad wiadomosci w tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Stuart
i prosze znalazlo sie cos jeszcze tongue.gif (tylko czemu mnie sie ciagle pojawiaja takie dziwne bledy hehe) ale do rzeczy:
byla potrzeba restartu kompa (godzine wczesniej rozmawialem z uzytkownikiem Jedras) po restarcie Konnekt sie wlacza i pokazuje w trayu ze Jedras posyla mi wiadomosc, klikam puste okno, a w tray'u dalej mruga ze cos do mnie od niego soszlo (co jest :?: ), zamykam okno wiadomosci i klikam w tray'a jeszce raz ale na nic moje wysilki :evil: no to zamykam Konnekta i uruchamiam jeszce raz, znowu mi mruga na Jedrasie :x ale tym razem pojawila sie ostatnia linijka z rozmowy prowadzonej ta godzine temu przed restartem, zamykam okienko i juz wszystko oki - tylko co to qrna bylo :?:

mysle ze po takim opisie znajdzie sie logiczne wyjasnienie

p.s. moze to przez to ze net mi dzisiaj cienko dziala, no ale bez wzgledu na to Konnekt powinien sobie z tym poradzic jak ma byc komunikatorem nr1 :wink:
Flind
to raczej winna gg a nie konnekta chyba biggrin.gif ja nieraz mam takie fazy z gg ze przez tydzien potrafie dostawac ta sama wiadomosc od jakiegos uzytkownika biggrin.gif
a na tej stronce co podałes ze zdjeciem to nic nie widac na zdjeciu
hao
Cóż, jakaś wiadomość musiała się gdzieś zapodziać :? Nie powinna być ale cóż... Co do tego, że nie dało się jej otworzyć to w sumie nie wiem smile.gif Pocieszeniem niech będzie fakt, że jak przestanie mnie ciągle boleć głowa, zabiorę się za mocne przeróbki pod maską... Powinno być sporo stabilniej i takie rzeczy mam nadzieję przejdą do historii...
Stuart
co do tego linka to niestety juz go nie bedzie bo u mnie admini ciagle cos robia i nie da sie polaczyc z serwerem na ktorym jest obrazek

p.s. zreszta i tak nie wiele on by tu pomogl tongue.gif
Ludwik
Zgłaszałem kiedyś taki błąd, i mi się robi zawsze po restarcie w trakcie rozmowy. Trzeba wtedy zrobić restart konnekta i już.
Stuart
coz, u mnie pierwszy raz od kiedy resetowalem kompa a ze robie to zadko (ostatnio miesiac temu) to blad ten mi sie pojawil dopiero teraz smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.