Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzataczka / grupy.dll -> pasek przewijania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kaczoreklom
Witam, szukalem odpowiedzi na te pytanie na forum ale nic podobnego nie znalazlem. Otoz po wlaczena grupowania wedlug grup pojawia mi sie poziomy pasek przewijania w dole okna kontaktow. Nie powinno go byc, bo kontakty koncza sie duzo wczesniej i miedzy nimi i krawedzia okna jest duzy odstep. Rozszerzanie okna nawet na caly ekran nic nie daje. ten psujacy wszystko pasek cos jest. dodam ze opisy mam off. czy jest jakas rada na to lub mozliwosc calkowitego wyllaczenia tej belki?
skolima
O ile pamiętam jest to jakiś problem właśnie ze sprzątaczką. I jeszcze jedno : brat używa tej wtyki, pasek pojawia się na zakładkach wszystkich grup oprócz grupy " wszyscy " - tam działa normalnie. Olórin?
riddle
Witaj na forum, kaczoreklom smile.gif

Sprawa jest bardzo skomplikowana. U mnie pasek na "*" pojawia się jak włącze opcje "Wyświetlaj tylko kontakty nie należące do żadnej grupy". Gdy są wszystkie jest okej. Na innych też jest okej, ale wcale nie wiem, czy jak nie dodam innej grupy, to mi się nie pojawi tam pasek. Jest to losowy błąd - czasem znika "sam"... zabugowane to strasznie. Dobrze, że mi na razie działa. Kiedyś przez to wyłączyłem grupowanie, teraz znowu mam ON. Zobaczymy jak długo pociągnie.
bakerss
Ja mam tylko ten pasek w jednej grupie.
kaczoreklom
Ja rowniez witam

Zdarza sie ze problem pojawia sie w zakladkach, ale glownie dotyczy okna "*". Napewno dotyczy Sprzatacza, gdyz po wylaczeniu wtyczki lub stawieniu na "nie grupuj" problem znika. Dodam rowniez, ze u mnie pojawia sie tylko wtedy gdy kontakty offline mam ustawione jako niewidoczne. Gy sa widczne, belki nie ma smile.gif

pozdrawiam
atol
Już kiedyś pytałem sie na forum i dostałem odpowiedz że to nie jest wina tej wtyczki tylko czegoś/kogoś innego laugh.gif
riddle
Może i czegoś innego, ale konflikt powoduje grupy.dll i tyle =P

I tak pewnie topik zostanie skwitowany "będzie w 0.7" biggrin.gif wink.gif ... no nic. Wakacje idą, może plugwriterzy się wezmą za swoje dawne projekty. Wytyczne i bugraporty mają na forum. smile.gif
Aule
Te bug raporty często sa trochę za chaotyczne....
Sija
QUOTE(bakerss @ 19.04.2005 - 12:17)
Ja mam tylko ten pasek w jednej grupie.
*


u mnie to samo.
Olórin
Napiszę jeszcze raz, to nie wina Sprzątaczki. Bez niej problem też występował, tylko w przypadku innych grup co może dawać złudzenei że to wina tej wtyczki. Poziomy pasek od zawsze był nieobliczalny ;]
riddle
Parę spostrzeżeń (pomijam on/off sprzataczKi):
  1. Wysokość okna głównego - jeśli grupa ma dużo kontaktów i pojawia się pasek, należy zmniejszyć wysokość okna, a powinien zniknąć. Możliwe jednak, że pojawi się w innej grupie - wtedy też można zmniejszyć, aż zniknie kompletnie.
  2. Opisy - wyświetlane obok kontaktu. Jeśli pasek się pojawia, można włączyć wyświetlanie opisów pod kontaktem (+ zawijanie jak kto woli) bądź wyłączyć w ogóle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.