Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: straty po restarcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
voytekk1
to sprawa wygląda tak: coś kombinowałem z foobarem i w pewnym momencie się zawiesił (foobar) . Więc ctrl+alt+del i go wyłączam. Jak włączyłem na nowo to znowu się zawiesził (też foobar tylko). Więc znowu Menadźer zadań i wyłączam teraz poza foobarem inne (svchost parę razy i spoolsv). I wyskoczyło mi okenko "komputer zostanie zamkniety za 1:00, 0:59, 0:58, ...itp". No i zamknął się, tylko że nie powyłączałem żadnych aplikacji (foobar, konnekt). Nie zamknął sie doszczętnie tylko zniknęły ikonki, pasek (tak jak by miał już zaraz być napisy na niebieskim tle). Ale w tym momencie utkwił i ani rusz. Więc reset ręczny . Speszyło mi się bo akurat z kimś gadałem więc pominąłem sprawdzanie dysku. Wchodzę do windowsa właczam konnekta a tu mi error wyskakuje że błędny plik czy cos takiego, i żeby włączyć chkdsk. Więc włączyłem, znalazł ileś tam errorów, wszystkie poucinał. Ale nadal ten sam error wyskakiwał. Więc uruchomiłem ponownie, przy starcie sprawdzil pliki, też tam dużo wykrył i coś z nimi zrobił. Więc jak komp się już właczył, to włączyłem konnekta, a tam tak jakbym pierwszy raz właczał. Zaginęła lista kontaktów, historia, ustawienia, itp :/. Czy ktoś wie jak to przywrócić bo już kombinowałem trochę, ale bardzo mi zależy na historii i liście kontaktów. Pomóżcie, plizz
skolima
Pierwsze : wnioski wyciągnąć...

Drugie : szukać, bo temat był poruszany. Konkretnie chodzi o pliki .dtb

Trzy : z historią najłatwiej. Najpierw skopiuj gdzieś zawartość katalogu "Konnekt\profiles\". Stwórz nowy profil. Nadpisz jego katalog "history" tym ze starego profilu. Kontakty : nadpisz plik cnt.dtb. Reszta... Jeśli po tych dwóch operacjach wszystko działa, można spróbować przywrócić też stare ustawienia... Nadpisz całą zawartość nowego profilu plikami/katalogami ze starego. Zobacz, czy K działa teraz.
voytekk1
w całym katalogu konnekta nie mam ani jednego pliku .dtb :| W katalogu konnekt/profiles nie mam ani jednego pliku. Jakieś sugestie jeszcze unsure.gif
lhs
C:\Documents and Settings\[użytkownik]\Dane aplikacji\stamina\konnekt\[profil]
voytekk1
już jest lepiej, mam historię, z historii odtworzę listę kontaktów, ustawienia sam już na nowo ustawię wszystkie. Wielkie thx za zainteresowanie, pozdro dla wszystikich biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.