Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Domyślna przeglądarka w Windows a Konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Kenneth
Poprzedni temat został zamknięty, nie wiem czemu? Ktoś nie zechciał poczekać na rozwiązanie tego problemu, czy też się po prostu... BOI?

W podanych linkach w tamtym temacie znalazłem:

QUOTE
Usunąłem Konnekta i wszystko co było z Konnektem związane z rejestru, zainstalowałem jeszcze raz i teraz wszystko działa baz problemu. Uff


Ach tak. Przypomina mi to nieco zabawę z Windows. Gdzie panaceum na wszelkie dolegliwości jest zalecane format dysku (najlepiej cąłkowity, wszystkich partycji!!) i instalka systemu. Raz na miesiąc, na kwartał, nie rzadziej.

A wracając do tematu. NIE DZIAŁA. W dalszym ciągu, po kliknięciu na linka dostaję IE. Zamiast Opery.
A co najciekawsze..... Kiedy dam prawy klawisz myszki -> "Otwórz w domyślnej" - DZIAŁA.

Czy nie można zmienić tego menu, aby podawał link bezpośrednio od razu do przeglądarki domyślnej?

Opera jest przeglądarką domyślną w moim systemie.
TaO
no nie wiem mi sie wydaje ze problemy windowsa sa spowodowane w glownej mierze przez uzytkownikow tongue.gif (przynajmniej tak wynika z nieoficjalnych wypowiedzi ludzi pracuujacych nad MS.W.) Ja jakos mam juz swojego Xp'eka od jakichs 5 miesiecy i niemam z nim problemow tongue.gif
Sija
temat zostal zamkniety poniewaz byl omawiany tysiace razy [tak na tym forum] i jest w FAQ na dodatek.

musisz zaktualizowac wtyczke kIEv - oto rozwiazanie problemu
najnowsza wersja znajduje sie na centralce beta.
Kenneth
QUOTE(Sija @ 21.04.2005 - 16:04)
musisz zaktualizowac wtyczke kIEv - oto rozwiazanie problemu
najnowsza wersja znajduje sie na centralce beta.


Ok, a gdzie mogę znaleźć nowsżą wersję? Bo nawet w najnowszej wersji paczki dużej Konnekta jest 0.1.8.3?
Przydałyby się linki w dziale download w poddziale Kieview.....
Owszem, googlowałem, ale znajdowałem tylko wypwoiedzi o Konnekcie ogólnie na innych forach, tudzież linki do niego samego prowadzące najczęściej do działu Download na tym serwerze.


mlodass
z centralki konnekta sciagnij kieview.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.