Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikony sieci
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
wacki4
mam pytanie - czy ikony pod listą kontaktów - dokładnie te od sieci wszystkich - mozna w jakis sposób skasować ?? bo wkurza mnie ich multum a kzmieniacz robi wszystko za nie.... szukałem ale nic nie znalazłem... prosze o pomoc.... smile.gif
Sija
nie, ale mozna zamiast nich wrzucic przezroczyste obrazki [via kStyle] - wyjdzie na to samo :]
StRuGi
Imho rozwiazanie bezsensowne troche, gdyz to nie da chcianego rezultatu, przeciez one i tak bede zajmowac miejsce :/
wacki4
no dokladnie.. co dadza przeźroczyste.. :/ to kolejny pomysł na wtyczke - usuwanie niepotrzebnych ikonek biggrin.gif
zimaq
To prędzej udogodnienie w ui - przesuwanie dowolnie toolbarów... Pewnie w legendarnym 0.7 będzie smile.gif
Aule
Nie wiem, czy da sie tak całe toolbary ukrywać, ale jeżeli sie da, to taka wtyczka byłaby dość prosta do zrobienia... Prawie jak kEasy wink.gif
zolw
Mam pytanie czy mozna w jakis sposob ukryc lub przeniesc do traya te oto ikonki
http://bartek.btk.net.pl/konnekt.png

tak jak ma to miejsce chocby w przypadku mirandy a jesli nie to moze autorzy programu pomysleli by nad tym zeby dac uzytkownika wieksza swobode w dostosowywaniu wygladu konnekta do swoich potrzeb
Przemekc1
Niestety nie można wszystkich. Możesz spróbowac prawy guzik --> zablokowany odznaczyć tą opcje i "wsunąć" ikonki ile się da.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.