Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: olewKa - błędy autorespondera
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
riddle
Błąd jest troszkę złożony, postaram się opisać go najdokładniej jak potrafię.

Otóż postanowiłem użyć opcji Ignoruj wszystkich. W oknie zaznaczyłem, że chcę zmienić tekst wysyłany do wszystkich i wpisałem coś takiego:

QUOTE
[olewKa.dll] : *Autoodpowiedź*: Szlifuję polski do maturki. Zostaw wiadomość, przeczytam później z Historii Rozmów. Wszystko co piszesz nie jest dla mnie widoczne. Ta wiadomość będzie się pojawiała co jakiś czas, jeśli będziesz dalej pisał/a. Pozdrawiam.


Jakiś czas potem na moim joggerze dodał się wpis (zapomniałem wykluczyć go z autoodpowiadania)

QUOTE
nie tongue.gif


Nie było nic w tym dziwnego (miałem taką odpowiedź na pojedyncze ignorowanie), tylko że ja chciałem, żeby odpowiadało tym co wpisałem w to okienko.

Następna sytuacja przedstawiona na screenie Konnekta mojego brata, piszącego do mnie z moją olewKą na wszystkich włączoną. :

W końcu doatrłem dzięki temu, że nie działa wpisywanie w okienko odpowiedzi dla wszystkich, wpisałem ją w konfiguracji w polu dla pojedynczego usera.. i zadziałało. Ale jakieś krzaki wyskakiwały, jak widzicie. AFAIR włączyłem "Jeden wieloliniowy tekst - nie losować.", z powodu wyskoczenia 3 znakowego krzaka ( coś na kształt "(sÓ" )u mnie o 21:48, po ":D" przez mojego brata. I wtedy się jakoś poprawiło troszkę, już wskakiwało w tekst odpowiedzi.

Lecz jednak wynikło z tego nieporozumienie. Wyobraźcie sobie, że piszecie, a tutaj "nie tongue.gif", "nie tongue.gif", "nie tongue.gif", "nie tongue.gif" ... nie jest to miłe ani zamierzone, a ludzie w 99% nie wiedzą, że to autoresponder. Blech. :/ Jedna koleżanka się na to nacięła, dobrze, że wie że mam zamiast GG jakiś program, który może robić problemy. I się nie obraziła. Uf. :]

Ustawienia olewKi:
Widoczność wiadomości: Brak
Ikonka dla "Ignoruj wszystkich": Główny toolbar
Pokazywać ignorowanych: Na liście kontaktów i lista (btw, bardzo gramatycznie :>)
[X] Zmiana odpowiedzi, podczas wyłączania (btw, ucięte dalej, nie wiem czy coś tam jeszcze jest)
[X] Odstępy czasowe pomędzy odpowiedziami 5sek
[X] Jeden wieloliniowy tekst - nie losować.
[X] Zapisać do historii
Format zmiennej {conf} H:i @ d.m.Y

Wtyczki (po kolei od góry):
kjabber.dll 0.3.9.1
dwutlenek.dll 0.1.9.0
exPIMP.dll 1.3.0.0
gg.dll 1.4.3.3
kIEview 0.1.8.3
ggimage.dll 0.2.4.8
grupy.dll 0.5.0.0
kAllStatus.dll 0.1.2.0
kboard.dll 0.2.3.0
kDodatki.dll 8.0.0.0
kLAN.dll 0.3.0.5
konnferencja.dll 0.1.0.1
kSL_beta.dll 0.0.5.9
kstyle.dll 1.2.1.0
kTransfer.dll 2.0.0.9
notify.dll 0.4.7.2
olew.k.dll 0.1.6.35
sound.dll 1.3.1.0
temaciK.dll 0.3.0.0
update.dll 2.3.9.0

Wersja Konnekta 0.6.21.121
Olórin
Problemy z pamięcią w programie, miałem podobny przypadek przy użyciu k.away + zabawy z zmiana tresci wiadomosci swoimi wtykami...
riddle
Jest jakaś pozycja w roadmap, żeby to się nie powtarzało? Co innego jakiś bug, który wiem że się pojawia, a co innego ukryte autorespondowanie. smile.gif
Aule
Tą wtyke to ja muszę przepisać od nowa, bo obecnie jest troche chaotyczna.... Na wakacjach czas będzie to sie zobaczy.
zimaq
To ja bym prosił o dodanie requestowanych opcji do nowej wersji, jeśli to możliwe smile.gif
KoSiarzPL
Czy kod zrodlowy tej wtyki jest udostepniony?
Zimaq - mysle ze twoja propozycja jest kiepska. Dla mnie powinien pozostac prostym autoresponderem. Jak chcesz Miec wtyke w takiej postaci jak ta do tlena co podales to najlepiej by napisac oddzielnego "bota" niemajacego nic wspolnego z autorespoderem.
JOUKI
z nowa wersją konnekta poszukałem nowszej wersji olewki i jest wszystko OK biggrin.gif

kocham ta wtyczke...

szkoda ze nie dziala jak bot... mozna byloby sie posmiac biggrin.gif (mam bota pod zwykłym GG. i jest zabawnie gdy czyta sie wiadomosc w historii)

KoSiarzPL chłopakby chciał... czemu negujesz jego zachcianki laugh.gif ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.