Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KISS - shineblu version
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
sleesh
Jest to już stary styl, w którego włożyliśmy trochę pracy jednak myślę, że nadal ładny smile.gif Zniknął niestety z katalogu sad.gif , także postanowilem go tu umieścić w odświeżonej paczce z nowym screenem. biggrin.gif

A tak chwaląc się trochę to styl ten doczekał sie portu/ów na inne komunikatory. biggrin.gif

Tak poza tym, to autorem oryginalnego stylu 'shine' jest Torn, któremu wielkie thx za ten styl i sorki wiesz za co. wink.gif Dodatkowo jeszcze wzorowaliśmy się na modyfikacji tego stylu 'shineblu' autorstwa case. Wychodzi na to że ten styl to mod moda. biggrin.gif Ważne, że ładny smile.gif
Drax
Niesamowity!
Zan
Można ten styl modyfikować ? czy to narusza prawa autorskie ?
sleesh
Prosze bardzo , tylko jesli chcesz go gdzies udostepniac to napisz autorow oryginalnej wersji.
arct!c
i wstaw tu 'ulepszona' wersje smile.gif moze komus tez sie spodoba.
nevermind
To jest moj ulubiony styl smile.gif......... tylko jedno bym w nim zmienil wink.gif troszke zeby te panienki bardziej sie wtapialy w to tlo biale i byloby git :] bo tak teraz sa za bardzo wyeksponowane biggrin.gif.... i odwracaja uwage od tekstu wiadomosci smile.gif
riddle
Otwórz Photoshopa / Fireworksa / Inkscape (darmowy), utwórz nad zdjęciem nową warstwę / obiekt i wypełnij go na biało, ustawiając 40% przezroczystości (opacity / alpha channel) a potem zapisz jako jpg bądź png (Inscape).
eBayo
Mam pytanko. Gdzie mogę znaleźć ten styl bez obrazka? Podoba mi się, ale bez obrazka jeszcze lepiej by wyglądał (według mnie). smile.gif
zimaq
W kiss-shineblu.css znajdź i wywal
CODE
url(kiss.jpg) bottom right
Linoge
mam takie pytanie jak ustawic przezroczystosc napisow to znaczy by mogly wchodzic na tlo obrazka bo na laptopie uzywam z koniecznosci mniejszczej rodzialki i czesto tekst jest nieprzyjemnie poszatkowany smile.gif
z gory wielkie dzieki smile.gif
lelusz
ktore linijki odpowiedzialne sa za kolor wiadomsci wysylanej i przychodzacej ?;]

i jeszcze ktora linijka odpowiedzialana jest za luke miedzy tekstem na obrazkiem (to wolne pole miedzy dwoma podmiotami)
Konrado
<wysyłana>.send, .sendfile, .sendnext, .filesend {
background: url(shinesend.gif) left top;
background-repeat: repeat-y;
border-bottom: #F6F6F6 solid 1px;
color: black;
font-size: 11px;
font-weight: normal;
font-family: Verdana;
padding: 2px 2px 2px 10px;
}

<przychodząca>.recv, .recvfile, .recvnext, .filerecv {
background: #F6F6F6 url(shinerecv.gif) left top;
background-repeat: repeat-y;
border-bottom: #F6F6F6 solid 1px;
color: black;
font-size: 11px;
font-weight: normal;
font-family: Verdana;
padding: 2px 2px 2px 10px;

Potrzebna jest tylko minimalna znajomośc ang. wink.gif
lelusz
znam angola, ale nadal bede lamer:P ale nadal nie moge zmienic koloru wiadomosci, co najwyzej tej linijki podkreslajacej mi sie udalo ;]
zhvir
http://www.kurshtml.boo.pl/
na naukę nigdy nie jest za późno
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.