Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Torn
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
torn
Jako że wywierano presję na mnie oto mój konnekt wink.gif

Okno głowne:

Czcionka kontaktów to Century Gothic, bold, 10pt.
Czcionka opisów to Verdana, regular, 7pt.
Ikonki to standardowy ArkCrystal.

Okno rozmowy:

Mój własny styl, jeszcze nie ma nazwy ani nie jest w 100% gotowy, umieszczę go tutaj jak tylko znajdę trochę czasu.

KNotify:

Mój własny skin, pasujący do stylu RoyalRed (znalazłem go na deviantart.com, teraz nie potrafię go odszukać ponownie).

that's all folks!
riddle
Eee.... ee.. .... spokojnie, rid, to sie da wytłumaczyć ...... %)

Konnekt developerów to prawdziwy smaczek. Oczywiście przez te wszystkie fajne rzeczy, których pewnie sam bym nie mógł mieć. smile.gif

PS: Te screeny są odpowiedzią dla ludzi tak wjeżdżających na ambicję deweloperom, że nic nie robią. :> Ha! Zawijanie opisów tutaj jak widać działa. biggrin.gif Nice, nice. smile.gif

Edit: Chyba znalazłem, nie wiem czy to to dokładnie:

http://www.deviantart.com/deviation/10955957/
atol
nic dziwnego że działa jak sie ma wersje .122

Nie .122 a .22.122 :> //r
hao
Zawijanie wierszy działa też na 121
Spass
QUOTE(riddle @ 22.04.2005 - 01:12)
Te screeny są odpowiedzią dla ludzi tak wjeżdżających na ambicję deweloperom, że nic nie robią. :> Ha! Zawijanie opisów tutaj jak widać działa

ja w tym Konnekcie nie widzę nic nadzwyczajnego. fakt - bardzo ładny, ale nie ma żadnych widocznych nowości. a zawijanie opisów u mnie działa tak samo jak u Torna, sprawdzałem.
riddle
Co do tych zawijanych opisów, to po prostu trzeba dodać jeszcze jedną linię na opis, poprzez wstawienie Entera w Formatowanie Pól w Ustawieniach. :> Ja pomyliłem to z autentycznym zawijaniem.

Mam ten skin do Windowsa RoyalFour, umieściłem go w \Windows\Resources\Themes, mogę wybrać we Właściwościach Ekranu, lecz jakoś widok w tym poglądzie się psuje. Kiedyś słyszałem, że dla oryginalnego WinXP z SP2 trzeba coś pozmieniać, jakieś pliki podmienić. Pomożecie? Nic się nie dzieje jak zmieniam i klikam OK.
zimaq
Generalnie to chodzi o podmianę zmodyfikowanego uxtheme.dll za pomocą Multi Patcher'a bądź też ręcznie. Jako że Pod SP2 ręcznie ejst z tym masa roboty ( usunięcia backup'ów, zmiana nazw ukrytych plików, wyłączenie ochrony system files ... )
Po wykonaniu podmiany, rebootujemy winde i wsadzamy nasze brand new themes do %WINDOWS%\Resources\Themes/ smile.gif
Przemekc1
Tak przy okazji, czy takie ładne pulpity (tematy pulpitu to się chyba nazywa) można używać także w win 2K?
arct!c
ja bym cie tornie prosil o "wyglad okna rozmowy" smile.gif
TaO
fajne szczegolnie knotify ale (znow) za bardzo cukierkowo tongue.gif
zimaq
Royal Red - możesz już dodac do posta smile.gif
Spass
TaO, jestem bardzo ciekawy jak wygląda twój Konnekt... pochwal się...
TaO
Moj to prostota nad prostoty... standard (z lekka zmiana kolorkow na bialy zeby pasowaly do styly pulpitu i tapety) + standardowye (biale) knotify + standardowe ikony. Taki mi sie podoba tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.