Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadomienie o nowej wersji w tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Nie dałoby się zrobić tak, że jeżeli użytkownik sprawdzi już raz inf. o nowej wersji ale jej nie pobierze, to żeby K sobie to zapisywał i więcej nie smęcił o tej wersji którą zignorowano? Trochę denerwujące jest klikanie ikonki aktualizacji za każdym razem jak łączę się z netem...
cRoMo
Wspominalem juz o tym hao, takie tymczasowe zapisywanie danych na czas uruchomienia programu (na dluzej nie, bo po co - wtedy mozna dodac kogos do listy jesli jest tak wazny). Poza tym, taka jeszcze jedna propozycja - mozliwosc ustawienia kontaktu tak, aby program nie informowal o jego aktywnosci (kazdy ma takie osoby, z ktorymi rzadko rozmawia i wcale nie potzrebuje wiedziec co kontakt robi).
hao
cRomo, chyba nie wstrzeliłeś się najlepiej z odpowiedzią...

Lwiczek, pewnie kiedyś będzie można. Na serwerze nie ma jeszcze skryptów do pełnej obsługi update'ów...

cRoMo - chyba musisz poczekać aż będzie gotowe przypisywanie do kilku grup (i generalna przebudowa grup)... Tam takie bajery raczej będą możliwe...
cRoMo
hao, rzeczywisice, teraz dopiero zauwazylem ze zle odczytalem tresc postu Lwiczka ohmy.gif Ale jestem pewien, ze gdzies widzialem taka tresc wiadomosci (albo mam zwidy ...). Tak czy owak propozycja moja dotyczyla oczywiscie okna 'info'. Natomiast jesli chodzi o grupy, mam jeden pomysl, ale to temat na rozmowe przez gg smile.gif
sarinnn
Mogly by byc opcje, np: Przypomnij za "X" min. ; Przypomnij za kilka dni; Nie przypominaj....
Lwiczek
QUOTE(hao)
Lwiczek, pewnie kiedyś będzie można. Na serwerze nie ma jeszcze skryptów do pełnej obsługi update'ów...


A nie można tego zorganizować lokalnie? Na dysku tworzony byłby przykładowo plik z numerem wersji o której byliśmy powiadomieni... Nie wiem niestety, czy serwer przesyła numer wersji... :9
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.