Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czemu Dostępni są Niedostępni?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
pssszee
W 2Tlenku ludzie Dostępni wyświetlają się jako Niedostępni. Nie wiem w czym jest problem. Rozmawiać można jednak bez problemu.

Ktoś ma pomysł?
.misiek
Może to i trywialne pytanie, ale czy dałeś im auth [subskrypcję] ??
pssszee
W subskrypcji wysylaj status ma haczyk, niemniej jak klikne pobieraj status to haczyk sie nie pojawia..

liczylem ze domyslnie aktywni beda aktywni:)
moze to jednak wina mojego obeznania z tlenem, bo w gg nie ma takich wymyslow:)
pssszee
problem juz sie rozwiazal moj blad:)
PoGoWieC
Jak mozesz to powiedz jak rozwiązaleś ten problem bo u mnie tez źle wyswietla statusy.

P.S. zastanawiam się czy to nie wina nowej wersji konnekta, bo wcześniej tego nie było huh.gif
skolima
@pssszee : Jak dla mnie, to nie miałeś po prostu autoryzacji...
@PoGoWieC : co dokładniej znaczy źle?
PoGoWieC
Źle znaczy dostępni wyswietlaja sie jako niedostepni
shatzi
to samo jest i u mnie...jak rozlacze sie z siecia tlen i znow polacze to wyswietla mi prawidlowo do czasu az jakas osoba z sieci tlen nie zmieni sobie statusu lub stanu, wowczas u mnie na liscie sie nie zmienia a w rzeczywistosci jest inaczej :/
Pesterson
no dokladnie, to samo u mnie i jest to lekko wnerwiajace dry.gif
Luk33
mam ten sam problem, subskrypcja jast zaznaczona, ale nadal wszyscy niby sa nie dostepni : /
moze ktos juz cos wie na ten temat?
beniowsky

>>>Witam<<<

Niestety mam podobny problem jak moi poprzednicy sad.gif . Mianowicie w czasie rozmowy z kontaktem z tlenu widze jego status w zakładce rozmowy, natomiast nie widze w tym samym czasie jego statusu na liscie kontaktów (tzn. jest niedostępny na niej)Autoryzacje mam oczywiscie,co trzeba zrobić ??
Może trzebaby było poprawić wtyczke 2tlenku ?? pozdro biggrin.gif
Vader
To samo co wyżej.
Włączona opcja, żeby automatycznie pytał o autoryzację (da się w ogóle nieautomatycznie to robić?). Mojemu rozmówcy nie pokazuje się prośba o autoryzację, ja też jej nie dostaję.
Czasem dostaję od kogoś prośbę o autoryzację, ale bez względu na to, którą opcję wybiorę, nic się nie dzieje (np. nie dodaje go do listy kontaktów, jeśli go nie było).
Nie widzę niczyjego statusu (zawsze jest niedostepny, czasem ze znakiem zapytania na ikonce statusu).
W logu nie ma nic z tym związanego, tylko keepalive'y i przesyłane wiadomości.

Możemy liczyć na jakiś support, czy nasze zgłoszenia nie są dość "dobre"?
Godlike
Tez mam podobnie, na jednym kompie te statusy dzialaja powiedzmy ze znosnie a na drugim nie chce mi sie zaznaczyc ptaszek przy "pobieraj status" w sqtek czego wszyscy na tlenie sa dla mnie caly czas niedostepni. Zreszta dla drugiej strony tez caly czas jestem niedostepny pomimo zaznaczonego "wysylaj status".
Tewux
hmmm... widze ze bez rozwiązania. chyba dużo osób ma ten problem.
Statusy na liscie się aktualizują tylko przy łączeniu z siecią tlen. Żadna subskrypcja nic nie daje.
Tewux
problem rozwiązałem częściowo, po przez transport Tlena na Jabberze.
Do gg standardowo używam wtyczki gg, a do Tlena transportu na jabbim.pl. Jak na razie się spisuje idealnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.