Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: skolima
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
skolima
Lista kontaktów



kNotify



Tooltip

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (tray_tooltip.png)

Okno rozmowy



Styl WindowsXP : RoyalFour 1.2

Kursor : CursorXP-TeslA

Ikonki i fonty : Spass_modena minimalnie zmodyfikowany

edit : moderator mógł się chociaż podpisać pod zmianami tongue.gif
zimaq
1. Cóż to za podkontakty? Nowa wersja meta? coś mnie omineło? :>
2. Skrypt powiadamiający o nowych postach?

A tak ogólnie to - nice smile.gif ( mimo tego że ja nie lubie takich szerokich okien tongue.gif )
TaO
#2 checky - nowy dodatek tongue.gif dobre to i przydatne biggrin.gif GO TO TOPIC
gilek
Całkiem ciekawe smile.gif
BTW skolima może opublikujesz skrypt do sprawdzania nowych postów na forum? :]
Olórin
Raczej go nie dostaniecie....
Przemekc1
Dlaczego?
skolima
Dobra. To była prowokacja biggrin.gif . Serwer Konnekt.info prawie padł od samego systemu beta (jest aktualnie wyłączony), admin boi się, że użytkownicy atakujący forum skryptami (8k użytkowników!) byliby jeszcze skuteczniejsi...

do reszty modów : może powinniście wywalić też pozostałe ze screenów? tongue.gif
zimaq
QUOTE(TaO @ 23.04.2005 - 22:25)
#2 checky - nowy dodatek tongue.gif dobre to i przydatne biggrin.gif  GO TO TOPIC
*


łał to akurat wiem, ale chodziło mi o sam skrypt...
Swoją drogą to juz chyab wiem jak go zrobić tongue.gif
lhs
QUOTE(zimaq @ 23.04.2005 - 23:40)
Swoją drogą to juz chyab wiem jak go zrobić tongue.gif

Też mi się tak wydawało - dopóki się nie okazało, że forum "wywołane" przez skrypt PHP z poziomu checky'ego widzi mnie jako niezalogowanego... sad.gif
Ryan
lhs: tip dla Ciebie. Użyj Fiddlera do podsłuchania nagłówków wysyłanych przez przeglądarkę do serwera z forum Konnekta. Skopiuj ciasteczko i takie samo wyślij za pomocą header() z PHP w skrypcie. wink.gif Odliczam czas do zniknięcia tego posta...

Swoją drogą można wystawić coś na kształt RSSów dla użytkowników - XML do którego sukcesywnie dopisywane byłyby tagi z nickiem użytkownika i wątkiem w którym pisze (zakładam jeden plik dla wszystkich a nie jeden per user). Można to renderować do pliku pozostawiając jedynie ~20-50 ostatnich wpisów. Nie będzie obciążało serwera niczym innym jak pobieraniem statycznego pliku (render do pliku) + narzut na nowy render przy każdym wysłanym poście (nie tak znowu często...).
lhs
Ryan - dzięki; hao et al - spokojnie, obiecuję nie publikować smile.gif
skolima
MetaK dziś został oficjalnie ujawniony na forum przez swojego twórcę.
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4559
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.