Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt x64
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ike
Witam,

W zwiazku z tym ze wyszla wersja 64-bitowa Windowsa XP przydałby sie konnekt 64-bitowy smile.gif Wiem, ze moze jeszcze troche za wczesnie....
Jak narazie to chodzi przez emulator WoW64 i dziala calkiem niezle, tylko przy wlaczeniu przezroczystosci ikonki robia sie nie ladne (zalaczony screen). Poza tym nie zauwazylem wiecej bledow.

Załączniki

Przemekc1
Tzn. że Konnekt nie działa na 64 bitowym windowsie? To znaczyłoby, że z innymi programami będzie podobnie.
Olórin
Działa, ale w trybie emulacji (tak jak programy 16bitowe na zwykłym XP).


EDIT: BTW, to hao ma procesor x64 ;-)
Przemekc1
Czyli każdy program, który teraz będzie wychodził wyjdzie w 2 (lub 3) wersjach?

PS. Rzeczywiście coś z tym trzeba zrobić. Coraz więcej osób będzie miało procki 64 bitowe, a taki Windows już chyba wyszedł.
ikari
QUOTE(Przemekc1 @ 25.04.2005 - 15:05)
Rzeczywiście coś z tym trzeba zrobić. Coraz więcej osób będzie miało procki 64 bitowe, a taki Windows już chyba wyszedł.
*

Tak, dzisiaj wyszedł smile.gif)))
Ale spójrz na to też z tej strony, że Ci, którzy wybiorą procesory AMD Athlon-64, nie będą musieli rezygnować z oprogramowania, które mają - Athlony będą kompatybilne z dzisiejszym (wczorajszym?) zestawem poleceń.
Przemekc1
Tzn. jeżeli będę miał kompa z 64 bitowym Windowsem i 64 bitowego Athlona to wszystko będzie ok?
ikari
QUOTE(Przemekc1 @ 25.04.2005 - 15:32)
Tzn. jeżeli będę miał kompa z 64 bitowym Windowsem i 64 bitowego Athlona to wszystko będzie ok?
*
Szczerze mówiąc właśnie nie wiem jak się ma sama kompatybilność procesora do kompatybilności systemu. Możliwe, że jeśli środowisko będzie 64-bitowe to system wymusi takie aplikacje. Pewnie trzeba trochę zagooglować, żeby się coś dowiedzieć wink.gif.
Swoją drogą... dla mnie Athlon 64 i XP-64 to szczyt marzeń... i faktycznie o nim marzę... wink.gif Ale realia są takie, że nawet drukarki/porzadnej myszki/wygodnej klawierki nie mam tongue.gif
trewq
Mam procesor i system pod 64bit, a Konnekta chyba emulować będzie trzeba... Coś się zmieniło od czasu powstania wątku?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.