Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa wersja coraz bliżej...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Nowa wersja jest już w zasadzie gotowa... Ale czekam jeszcze na coś, co miał zrobić Torn (część niespodzianki).

W nowej wersji pojawią się przede wszystkim niewielkie poprawki, mała niespodzianka i... no właśnie... Z tego czekania postanowiłem zaimplementować coś jeszcze. Paczka trochę się powiększy (dojdą 3 współdzielone dll'e), większe będzie też zużycie pamięci podczas używania zmienianej przeze mnie wtyczki (ciężko mi powiedzieć o ile, może o niewiele, nie wiem, nie testowałem jeszcze w wersji release). A generalnie na pewno się ucieszycie biggrin.gif

To tyle, więcej nie powiem... Podomyślajcie się trochę. Nowa wersja może (podkreślam - może) już jutro. Zależy jak mi będą szły zmiany...
jstarzak
Hmm - dobra, poczekamy, zobaczymy. Niespodzianką nie sądze, żeby była np. wtyczka jabber. To mogą być np. emotikony, wszystko by się nawet zgadzało. Anyway - oby robota szła ci jak najszybciej smile.gif
miluti
Szyfrowanie pewnie nie będzie niespodzianką bo o tym wiemy że ma być..
Na emoty raczej nie liczę, rozmawialiśmy o tym w jednym z tematów i nie były na pierwszej pozycji na liści TODO, bardziej postawiłbym na Jabbera ale o tym też wiemy że ma być... sam już nie wiem :?

Najważniejsze że jest coś nowego, jeszcze pół roku i Konnekt wygrywa wszelkie rankingi biggrin.gif
kox
Pewnie Torn produkuje skiny tongue.gif zgadlem ? :wink:
Przemek
Hao kiedy bedzie nowa wersja biggrin.gif . Ja wyjeżdżam jutro na święta czy jest jakaś szansa żebym zobaczył ją jeszcze przed wyjazdem. Nie wytrzymam myśli że jest nowa wersja a ja jej nie mogę przetestować !!!! Pomocy laugh.gif
winthux
Pewnie dojdą jakieś nowe kontrolki... a Torn chyba pracuje albo nad skinem lub emotikonami, albo będzie coś z dźwiękiem... ;)
jstarzak
Skinem? Czyli co? Hao znalazł odpowiednią bibliotekę robiącą za "Windowblindsa"? Bo skinów to przeciez miało nie być...

Mi sie wydaje ze to będą emotikony - mam nadzieję tylko, że jeżeli będą one zrobione, to będzie to mniej-więcej system taki jaki jest w Tlen.pl - tam emotikony są opisywane XMLem i mozna sobie ustawic dowolny zestaw - nie jest się skazanym na coś konkretnego.

To chyba nie będą dźwięki, bo to musi być "część", a dzwięki to całość. Będzie trzeba poczekać, aż mikołaj [ wink.gif ] zechce pokazać co tam ma w worku.
hao
Hehe... To nie będzie nic wielkiego... Taka mała niespodzianka... Nie wymagająca dużych nakładów pracy, ale cieszy biggrin.gif
Lukas77
Ej Hao Hao, sobota a Ty praccujesz? Tzn jesteś na forum on-line? Naprawde trzeba to wsparcie troszkę pogonić bo nasz m GURU nawet w sobotę pracuje by nas uszczęśliwić.
P.S. Co do prezentu od Hao (niespodzianki) to się wstrzymam i cierpliwie poczekam.
BYLE BY TO BYŁO JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciemno, cicho a K nie ma :/
sporin
Hah - wreszcie jest biggrin.gif

Ściągnąłem i twardo testuje 8)
daten
Spox, tylko że bramka Idei nie działa
:idea: :?:
miluti
QUOTE
Hehe... To nie będzie nic wielkiego... Taka mała niespodzianka... Nie wymagająca dużych nakładów pracy, ale cieszy biggrin.gif 
Mało pracy czy dużo w każdym razie cieszy i to bardzo biggrin.gif
Niech ktoś teraz powie że Konnekt nie jest na czasie to się do niego przejdę :wink:
winthux
ja Ci mówię, że jest nie na czasie... jest ponad czasem ;P
Puma
kiedy nowa wersja !
Flind
puma cos ty sie tak czepił starych postow---ten post jest z grudnia i po nim jeszcze sie pojawiła nowa wersja ujuz nie swiateczna. Pozatym czytaj posty. jak bys to robi to bys wiedziałz e hao jest teraz zajety nauka i nie wczesniej niz w polowie lutego raczej nie ma szans na to ze w ogole sie zabierze za konnekta
Puma
Przecież nie będę zaczynał nowego tematu skoro mi chodzi o to kiedy nowa wersja a że post z grudnia to co za różnica. Dzięki za info że ok. połowy lutego :cry:
SandmmaN
QUOTE(Puma)
Przecież nie będę zaczynał nowego tematu skoro mi chodzi o to kiedy nowa wersja a że post z grudnia to co za różnica. Dzięki za info że ok. połowy lutego  :cry:

laugh.gif Hehe, i to jest swietny przyklad nie zaczynania nowego watku w przypadku gdy byl on juz poruszany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Coprawda idea zostala troche przeinaczona bądź niezrozumiana, ale jak widac, próby konsekwentnego przestrzegania zasad forum mozna tu zaobserwowac ;-)
misiu98
Ale to chyba dobrze, prawda? Przecież o to nam chodziło smile.gif

A żeby nie było całkiem off-topic:: kiedy nowa wersja? :oops:
case
ale o tym, ze hao jest zajety nauka i ze przez to data wydania nowej wersji sie opozni byla mowa w wielu innych watkach...

wiec nie wiem: czy nie czytacie postow?
bo informacje sa wszedzie!!! :evil:
hao
No, nie tylko nauką biggrin.gif
case
QUOTE(hao)
No, nie tylko nauką biggrin.gif

heh. tongue.gif dobra.
w szczegoly nie wnikam wink.gif
Puma
Kiedy nowa wersja, bo coś ucichło wszystko :evil:
piotr.ek
QUOTE(Puma)
Kiedy nowa wersja, bo coś ucichło wszystko  :evil:

Cisza przed burza smile.gif (taka moja nadzieja)
hao
Ja od jakiegoś czasu zajmuję się dla odmiany innymi projektami. Musicie póki co polegać na innych piszących...
Ale myślę, że niebawem zacznę znowu coś dłubać.
bigboy177
QUOTE(hao)
Ja od jakiegoś czasu zajmuję się dla odmiany innymi projektami. Musicie póki co polegać na innych piszących...
Ale myślę, że niebawem zacznę znowu coś dłubać.


A co z tym pięknym projektem który jest na stronce jabberpl.org....
Chyba jednak dobrze myślałem że to tylko ściema była... Tak pięknie miało być a teraz to się obawiam że będzie trzeba nowy komunikator szukać... :cry:
hao
Nie rozumiem? Nie piszę że przestałem, tylko że na razie nie piszę, bo muszę zająć się innymi sprawami... trochę więcej wiary
Sahasrara
Jeśli chodzi o http://beta.jabberpl.org/komunikatory/konnekt/ to staram się zamieszczać tam w miarę wiarygodne info na podstawie wypowiedzi samych developerów. Wszystko o czym tam jest wspomniane będzie - prędzej czy później. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.