Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Miły kobiecy głos ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
miluti
Hej.
Szukam kogoś kto miałby dostęp do płytki Chipa Hitware 7A, jest tam programik Eve który jest syntezerem mowy ludzkiej z miłym kobiecym głosem a o taki właśnie mi chodzi. Słyszałem też że niezły jest program Real Speak ale nigdzie nie mogę znaleźć wersji do ściągnięcia, podobnie jest z Eve. Chciałbym wzbogacić standardowe dźwięki w Konnekcie o "ludzki" głos, ze swoim już eksperymentowałem ale nie przypomina ludzkiego :wink:
Macie któryś z tych programów albo wiecie skąd można je ściągnąć?
Z góry dziękuję smile.gif
Ludwik
http://www.scansoft.com/realspeak/demo/
wybieramy "polish" i najwyższą jakość. Jest ograniczenie ilości znaków, ale zupełnie wystarczy na każdy nick.
winthux
Kiedyś RealSpeak'a widziałem na edonkeyu, ale strasznie mało userów go miało... zajmował coś około 250 mb....
miluti
Dzięki Ludwik za linka, już kiedyś sprawdzałem tą stronkę, niestety za każdym razem gdy chcę coś wygenerować to zamyka mi okno explorera.
Szukałem trochę po sieciach P2P na razie bezskutecznie, a programik jest rzeczywiście niezły, wystarczy posłuchać...
Ludwik
QUOTE(miluti)
Dzięki Ludwik za linka, już kiedyś sprawdzałem tą stronkę, niestety za każdym razem gdy chcę coś wygenerować to zamyka mi okno explorera.

Yyyyy?! ohmy.gif Ja na tej stronie wygenerowałem sobie skutecznie wszystkie dźwięki
mi zawsze się pojawia "Error: Please try again later."
miluti
Ja miałem już trzy różne przypadki: error, zamykanie okna przy próbie odsłuchu przez media playera, raz mi się udało ściągnąć w formie wav-a.
Nie ma to jak WinXP, gdyby nie to że mam licencję to dawno już bym go wywalił...

W takim razie pozostaje tylko rozglądnąć się za wersją 250-megową :wink:
Lukas77
A ja bez problemu na XP SP1, wszystkie nicki zapisałem w *.wav, error wyskoczył mi ze 3 razy. Radze popróbować smile.gif
KOSMOS
A może ktoś by napisał wtyke, która by potrafiła czytać ???
Jak by coś to posiadam SynTalk'a, syntezator polskiej mowy.
Również jestem w posiadaniu OutSpoken 3.0 programik który "czyta" ekran monitora, za pomocą owego SynTalk'a.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.