Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt i LiteStep
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Mam taki problem:
Ostatnio zainstalowalem LS i Konnekt zabiera pod LS strasznie duzo pamieci mozna powiedziec ze 40mb :> mozna cos z tym zrobic? Chociaz jakos poprawic smile.gif. Licze na Ciebie Hao :* ;]
hao
A co to LiteStep???
cRoMo
LiteStep to zamiennik powloki systemowej Windy, czyli explorer.exe.
Ludwik
O Boże... co ja przeżyłem.
Po wpisie SADa postanowiłem dowiedzieć się co to jest, potem postanowiłem sobie toto na próbę zainstalować. Potem postanowiłem zmienić sobie skórkę, już przy rozpakowaniu zip'a dostałem informacje że niektóre pliki skórki są uszkodzone, ale jak głupi ją włączyłem. I wtedy straciłem wszystko - wprawdzie programy działały (wiem z ctrl+alt+del), ale nie było do nich żadnego dostępu (na ekranie tylko moja tapeta, ze skrutów tylko ctrl+alt+del działało). W trybie awaryjnym to samo. Praktycznie żadnej komunikacji z Windowsem... po godzinie udało mi się to odinstalować naprawde DZIWNYM sposobem. Co za ulga... biggrin.gif
lucjusz
No ja tez kiedys probowalem bawic sie w litestepa itp. Niestety wszystko wyglada ladnie tylko na poczatku. Nie udalo mi sie wytrzymac z litestepem nawet jednego dnia. A to sie jakis program nie uruchamia albo cos nie dziala, w ogole syf w systemie sie robi. Jak ktos ma zaciecie to moze cos z tego wydusi ale ja nie polecam.
Sad: jak wytrzymasz z litestepem 2 tygodnie to gratuluje smile.gif i wtedy mozna pomyslec o zrobieniu cos z Konnektem pod litestepa.
heh zalezy jakiego themes'a uzywasz moge wam moj wyslac i zobaczycie. ;] LS jest owiele lepszy do systemowego explorera tylko tsheba sobie go dobrze skonfigurowac.
Lukas77
A ja polecam z zamienników explorera program Aston, jest super tyle że płatny, ale mam wersje full jakby był ktoś zainteresowany. Żre bardzo mało pamięci i jest stabilny. Nawet 98 wygląda wtedy super.
buhahah Aston? LS zabiera 40% mniej pamieci...
winthux
no i teraz kłóćcie się co mnie pamięci zabiera... ;P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.