Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dwuszpaltowe kontakty
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
daten
Tak sobie pomyślałem że można bybyło tak jak w Gadu-Gadu zrobić liste kontaktów w dwóch szpaltach (jak się rozciągnie główne okienko 8)
Heh mi to się za specjalnie nie podoba ;], no ale zobaczymy co na to inni.
cRoMo
Bylo juz omawiane, bedzie - kiedy? Nie wiem, moze hao powie.
daten
kfajnie :shock: http://k-lite.tk - Kaza bez SpyWare
Heh to chyba nie do tego tematu? Bosh! nie zmieniaj tematu.. bo to jest denne. Najlepiej zalozyc "Offtopic" i tam walic z takimi rzeczami jak Kazaa lite itp. itd. bo to naprawde nie jest na temat.
daten
ok!! sorrki! :oops:
hao
QUOTE
Tak sobie pomyślałem że można bybyło tak jak w Gadu-Gadu zrobić liste kontaktów w dwóch szpaltach (jak się rozciągnie główne okienko

Mogę powiedzieć że nie będzie na pewno.
daten
czemu?? sad.gif
torn
chyba już o tym pisałem, że można by zrobić opcje wyświetlania kontaktów w różnych trybach, jak w Explorerze: Icons / List / Details. Lub można by je zorganizować na zasadzie drzewka...
hao
Z tego powodu, że w przyszłości najpewniej aktualna kontrolka będzie wymieniona na drzewko... I nie widzę za bardzo sensu implementowania czegoś takiego... A byłoby to sporo niepotrzebnego kodu...
daten
aha :!: ok chyba z drzewkiem będzie lepiej smile.gif
sarinnn
Zdaje sie ze drzewko bedzie najlepszym rozwiazaniem smile.gif
cRoMo
Mam podzielone zdanie. Otóż bardzo fajnie jest, gdy czytelnie widać kto jest 'Dostępny', a kto nie. I drzewko zdecydowanie pomaga w rozróżnieniu takiego stanu. Ale ... zdecydowanie NIE podoba mi się obecność wszystkich Grup w jednym oknie (tak jak to jest w Tlenie). IMHO grupy powinny pozostać tak, jak są teraz, czyli w zakładkach. A zadaniem drzewka jest pokazywać kto jest On-line, Off-line i kontaktów bez komunikatorów ...
Zatem jestem za rozwiązaniem kombinowanym. Ciekawe co Wy na to ...
daten
Spox rozwiązanie cRoMo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.