Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Kontaktami i ich bytnoscia na liscie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
one2one
Od pewnego czasu po aktualizacji konekta najpierw do wersji .123 i nastepnie do .124 pojawił sie problem tego typu iz wieksza czesc osob ktore posiadam w kontaktach (gg, bo nie iwme jak jest z tlenem i icq) czesto pisza mi dlaczego jestem wiecznie niedostepny, dlaczego nie moga do mnie wyslac plikow, dlaczego nie mam ich w kontaktach. Sam tez nie moge wysylac plikow, nie moge robic zrzutow ekranowych, i najgorsze nie widze statusow innych. Stytuacja o dziwo nie jest ze wszystkimi kontaktami, bo niektorych osob statusy sa dla mnie widoczne.
Jaki system, sytuacja ma miejsce na win98se pl a takze na win xp sp2 pl,
w konnecike sa zainstalowane podstawowe wtyczki (gg, kview, jebber, tlen, ktransfer. sms, ggimage, kzmieniacz, expimp)
co robilem?
Odznazylem opcje status dostepny tylko dla znajomych - bez skutku
wyzucilem cala liste kontaktow i zaimportowalem z pliku ja ponownie - nie pomoglo
w niektorych przypadkach pomoglo danie i sciagniecie osobie "Ukryj status przed" - wowczas jej status byl dla mnie widoczny i moglem jej wysylac pliki, ale bez sensu bedzie robienie tego z ponad 300 osobami. Po tej operacji nietsety status jest caly czas widoczny dla wszystkich, nawet dla tych ktorym dalem opcje ukryj status przed" sad.gif (oczywiscie w programie zaznaczone - status widoczny dla znajomych).

Mam nadzieje ze w miare jasno opisalem problem,
Czy ktos mial podobny problem? I jak go rozwiazal?

Dziekuje.
bakerss
Byś chociaż przeczytał jeden z tematów w tym dziale ;/

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3930
one2one
QUOTE(bakerss @ 29.04.2005 - 10:32)
Byś chociaż przeczytał jeden z tematów w tym dziale ;/

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3930
*


dzieki i sorki za niedopatrzenie-użylem opcji szukaj zamiast recznie przejrzec forum
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.