Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Autoryzacja transportu GG
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
Rajski
Mam w roosterze transport GG Autocoma. Ale za kazdym razem jak rozlacze jabbera transport prosi o autoryzacje chociaz ja mial przed wylaczeniem. Nie mam ustawionej automatycznej autoryzacji i nie chce miec. WIecie moze o co chodzi?
mgr.Dlugi
Ja mam tak jak na dolaczonym foto. I tez nie mam automatycznego potwierdzania autoryzacji, a wszystko mi dziala. Usun ten kontakt i sprobuj sie jeszcze raz zarejestrowac. Wazne aby operacje na kontatkach robic tylko wtedy gdy jestes polaczony z serverem, jezeli masz ustawiona synchronizacje do serera.

Załączniki

Rajski
Musze miec do konnekta - jak ustawie do serwera to agenty nie chca siedziec w grupach ktore dla nich wymyslilem (i to jest w zasadzie kolejny problem jak chce zeby pobieral statusy agentow w roosterze to wywala je z mojej zakladki i przenosi do grupy "wszystkie kontakty"). Jak temu zaradzić? BTW teraz transport gg działa dokładie tak jak u Ciebie
QUOTE(mgr.Dlugi @ 29.04.2005 - 22:26)
Ja mam tak jak na dolaczonym foto. I tez nie mam automatycznego potwierdzania autoryzacji, a wszystko mi dziala. Usun ten kontakt i sprobuj sie jeszcze raz zarejestrowac. Wazne aby operacje na kontatkach robic tylko wtedy gdy jestes polaczony z serverem, jezeli masz ustawiona synchronizacje do serera.
*


GuZiK
mam tak samo, tyle ze na chrome.pl
zrezygnowal z transportu tongue.gif
czekam az ktos cos zaradzi ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.