Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Checky
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Daniel125
mam pewien problem z checky.. mianowicie wczoraj wieczorem zaistnialy problemy z niektorymi skryptami do checky (te, ktore pobieraja jakies informacje z internetu)... nie dziala mi Pogoda z Onetu i WP, a takze program telewizyjny. zaznaczam, ze chodzilo, ale memontalnie przestalo. nie wiem, z jakiego powodu. moze to bedzie dobra wskazowka: przestal dzialac takze mejliK - pokazuje, ze nie mogl polaczyc sie. prosze o pomoc. najlepiej, gdyby ktos sie ze mna skontaktowal na gg:2096088. To wazne!
atol
nie masz poblokowanych portów przypadkiem odpowiedajacych za http?
Daniel125
chyba nie, bo niczego nie blokowalem. chodzilo wszystko, a nagle we wszystkim BLAD POLACZENIA excl.gif probowalem wszystkiego, ale nie mam pojecia o co chodzi.
TaO
Moze wystapil jakis blad w polaczeniu (czytaj na chwile nie bylo netu) lub cos podobnego tylko ze strony stron z ktorych pobierasz info ?
Daniel125
nie nie, to bylo od wczoraj po poludniu do chwili obecnej, a neta mam smile.gif sam nie wiem, co sie dzieje...
TaO
ale nie chodzi oto ze masz neta tylko moze poprostu nastapila przerwa w emisji sygnalu z konnekta do strony i z powrotem i dlatego tak jest... a dzis jest dobrze ?
Sproboj odswiezyc skrypt (jeszcze raz go wgrywajac np.)
lhs
QUOTE(TaO @ 30.04.2005 - 16:15)
moze poprostu nastapila przerwa w emisji sygnalu z konnekta do strony i z powrotem i dlatego tak jest

Że jak?
Daniel125
ludzie, pomozcie mi w koncu, wczoraj sie zepsulo i nie chodzi do teraz, wiec nie jest to wina polaczenia z internetem. czy ktos ma podobny problem?
Olórin
Jakieś komunikaty błędu ? nie jesteśmy w stanie wróżyć z fusów... Może odpal phpa z lini polecen.....moze cos wypluje ;p
Daniel125
na poczatku myslalem, ze to tylko checky nie laczy sie z netem, ale teraz wyszlo na to, ze nawet mejliK nie moze wejsc na poczte (komunikat: nie moze nawiazac polaczenia). a ten program TV jest skompilowanym programem *.exe, wiec nie wina PyHyPy. program telewizyjny tez pisze, ze nie mozna nawiazac polaczenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.