Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie wkurzonego usera :|
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dunder
Musialem zrobic reinstalke systemu bo zmienilem plyte glowna, zrobilem zapas katalogu konnekta i katalogu documents and settings/user/dane aplikacji/stamina/konnekt.
Zainstalowalem system, przekopiowalem wszystkie pliki i ... dupa. Nie widze kontaktow ani ustawien :[[[ ... Czy mi sie wydaje czy ktos wpadl na genialny pomysl trzymania ustawien programu w rejestrze?!?! ... jesli nie to bardzo bym prosil o odpowiedz na pytanie - GDZIE SIE PODZIALY KONTAKTY I USTAWIENIA?
[ps. ten post byl pisany a afekcie]
mcjaca
a nie lepiej bylo uzyc wtyczki exPIMP i wyeksportowac sobie ustawienia i kontakty przed formatem smile.gif
dunder
QUOTE(mcjaca @ 30.04.2005 - 14:24)
a nie lepiej bylo uzyc wtyczki exPIMP i wyeksportowac sobie ustawienia i kontakty przed formatem  smile.gif
*


jasne ... tylko teraz juz na to za pozno :|||
moze ktos by mi powiedzial gdzie tak na prawde sa przechowywane te ustawienia skoro nie w plikach w documents and settings bo ich nadpisanie nic nie daje????
nie mialem do tej pory doczynienia z komunikatorem ktory by przychowywal gdzie indziej ustawiania niz w swoim katalogu albo w ustawieniach lokalnych wiec wg mnie jest to raczej blad tworcow ktorzy nie pomysleli o latwym przenoszeniu tych danych.
Jesli sie myle to mnie poprawcie.
Olórin
Wejdz w rejestr, w klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt, i ustaw ProfilesDir na ścieżke c:\documents and settings\user\dane aplikacji\stamina\konnekt smile.gif
alberht
podczas pierwszego uruchomienia konnekt pyta się, gdzie ma trzymać profile - w documents and settings czy w folderze konnekta, dane profilu nie są trzymane nigdzie indziej niż w tych (tzn jednym z nich) folderach - dokonywałem backupu wielokrotnie - u siebie i u znajomych, i nigdy nie miałem podobnego problemu... btw - rada atola jest bardzo sensowna, radze z niej skorzystac wink.gif
dunder
Thx wielkie, i special greetz dla Olórina smile.gif teraz jest bajer ... zmienilem sciezke w rejestrze, nadpisalem jeszcze raz pliki i dziala rolleyes.gif
Mozna zamknac temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.