Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pilot w konnekcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Konstruktor
Witeczka
Pytanko moje jest nastepujace:
czy mozna tak pilota2 przerobic aby obslugiwal program Media Monkey. Z tego co wiem to on obsluguje Foobara, Winampa i Media Player.Szkoda bo MediaMonkey calkiem zeski sofcik i jakos nie mam ochoty zmieniac na inny a hcialbym aby mi sie zmienialy opisy.Moze to banalne ale tak juz mam.Jesli ktos ma jakeis propozycje aby ten problem rozwiazac to prosze o odpowiedz.Inne odpowiedzi prosze zachowac dla siebie.
Pozdrawiam
skolima
kPilot2 nie wymaga przeróbek. Jest do niego SDK, odpowiednie API jest. To tylko kwestia napisania wtyczki do Media Monkey, która z tym API będzie współpracować.
Konstruktor
Dalby ktos rade pomoc z ta wtyczka aby media monkey dzialal?Bardzo prosze
winthux
Jak już Skolima napisał, trzeba zrobić plugina do MediaMonkey, który będzie współpracował z kp2. Wszystko znajduje się Tutaj Jak będziesz miał problemy to pytaj.
Konstruktor
No chcialem zrobic cos ale niezbyt to pojmuje:/Moze dlatego ze wlasnie co wrocilem z Poznania i nie spalem nic.A moze jednak ktos by to zrobil?Bardzo bym byl wdzieczny.Piwko postawie smile.gif
winthux
Wystarczy, że przerobisz, którąś z wtyczek dostępnych w paczce, aby współpracowała z MediaMonkey... trochę chęci i zawzięcia! smile.gif
Konstruktor
Ale ja sie na tym nie znam kompletnie i nie wiem co z czym sie je... sad.gif
Sija
wiec czekaj na innych jak ten owiec.
Konstruktor
Heh
Moze jednak ktos ma jakis linczek gdzie jest wszystko wytlumaczone jak dla laika to sproboje cos z tym fantem zrobic smile.gif
dulek000
Myślę, że jakikolwiek kurs c++ powinien wystarczyć...

Może to: http://avocado.risp.pl/modules.php?op=modl...eq=getit&lid=37
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.