Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A może by się tak policzyć?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Herrero
Witam

Ostatnio bawiłem się trochę Mirandą i tam jest taki plugin napisany przez Polaków służacy do liczenia się użytkowników. Może by tak zabawić się z Konnektem? Na stronie można by było umieścić statystykę aktualnie dostępnych userów. Oczywiście używanie takiego pluginu było by dobrowolne.

Pozdrawiam
skolima
Żaden plugin nie jest konieczny... biggrin.gif Konnekt sam z siebie przy starcie wysyła informację o używanych wtyczkach i unikalnym (generowanym przy tworzeniu nowego profilu) identyfiaktorze. Zatem taka informacja juz jest... Niestety ostatnio informacje z systemu beta są tylko zbierane, nie starcza mocy serwera , żeby je dalej obrabiać. Zanim zaczniesz się bulwersować : winda wysyła o Tobie większą ilośc informacji np. przy pobieraniu updatów. A poza tym, zgodziłeś się przy instalacji.
Herrero
QUOTE(skolima @ 1.05.2005 - 00:18)
Zanim zaczniesz się bulwersować : winda wysyła o Tobie większą ilośc informacji np. przy pobieraniu updatów. A poza tym, zgodziłeś się przy instalacji.
*



Wiem czytałem licencje przed zaistalowaniem Konnekta, tylko nie pomysleałem, że tamte informacje można też w taki spsób wykorzystać. Jestem ciekawy ilu jest Konnektów online biggrin.gif
Sad
W/g mnie to bardzo dobry pomysł. Bajer jak bajer - ale fajny wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.