Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kontakty na liście - nazwa
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
riddle
Konnekt umożliwia dodanie do listy dwóch kontaktów nazwanych ekranowo tak samo. Po usunięciu jednego przez Selection -> Delete, drugi tak samo przestaje istnieć.

Gdy dodaję kontakt Jabbera o nazwie ekranowej takiej samej jak kontakt, który już otrzymał autoryzację w dwie strony, to ten nowy ma zaznaczone pola w menu autoryzacji.

Powinno być to moim zdaniem poprawione przed wyjściem nowej paczki, jest to denerwujące. Moim zdaniem wystarczy patrzeć na ID# kontaktu a nie screenname.
Olórin
Problem dotyczy jedynie jabbera i kontaktów o ty samym jid, mam wiele osób nazwanych tak samo (w kilku sieciach) i nie miałem z tym nigdy problów...
riddle
Tak, racja, Jabbera. Myślałem że to jasne, ale chyba jednak nie :> Lecz inne jid i taka sama screenname powodują błąd, który opisałem.
kox
Podczepię się.
Gdy zmienimy na liście nazwę jakiegoś tlenowego kontaktu, to po ponownym połączeniu z serwerem tlena wraca stara nazwa. Problemu nie ma gdy nazwę zmienimy w oknie Więcej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.