Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: http://www.1rstwap.com - bramka SMS
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sporin
Tak...wiem, że było to już poruszane ale bez zbyt dużego odzewu.

A brameczka jest naprawde warta polecenia.
Nie zdażyło mi się jak na razie, żeby SMS nie dotarł, pokazuje czas odebrania, pozwala wysyłać wiadomości do większości sieci na świecie, a co najfajniejsze odbiorca widzi SMS tak jakby wyslany został z naszego #telefonu.

Wtyczka :?: Anybody :?:
hao
Uhh... Jakoś mnie to omineło... Oczywiście że napisze! biggrin.gif
sporin
Już się nie mogę doczekać.

Hao jesteś wielki. laugh.gif
Lukas77
Ale jest limit 15 sms-ów tygodniowo sad.gif
daten
ale jak ktoś nie wysyła za dużo to mu sie przyda
:idea:
Lukas77
W pluginie GG pojawiła sie możliwość wysyłania sms'ów z MiastoPlusa.pl - jeśli ktoś nie wie co to, to jest to samodzielna bramka sms, na którą moga się zarejestrować tylko użytkownicy PlusGSM, osoba otrzymująca sms dostaje go z numeru 2000... Ja tam nie mam szans żeby napisyać skrypt, ale jeśli ktoś się podejmie to będzie bardzo miło.

P.S. Jesli chodzi o samą wtyczkę sms (nie wiem czy było to już poruszane) to byłoby miło gdyby umozliwiała jeszcze ustawienie godziny i daty dotarcia sms'a.
Olórin
QUOTE(Lukas77)
Jesli chodzi o samą wtyczkę sms (nie wiem czy było to już poruszane) to byłoby miło gdyby umozliwiała jeszcze ustawienie godziny i daty dotarcia sms'a.

IMHO niedziałało by to na wszystkich bramkach(o ile jakas to ma smile.gif)) chyba że postawi ktoś serwer do wysyłania sms'ów który bedzie je trzymał a później w wyznaczonym czasie wysyłał smile.gif))
case
QUOTE(Olórin)
chyba że postawi ktoś serwer do wysyłania sms'ów który bedzie je trzymał a później w wyznaczonym czasie wysyłał smile.gif))


yyyyyyyyyyy jasne tongue.gif
---------------------------
rap4u.prv.pl
Flind
a z tej bramki miastoplus.pl to na wszystkie sieci ida smsy czy tylko na plusa???
Lukas77
Na Plusa i Ere na pewno, nie sprawdzałem czy działa z Ideą, ale skoro bramka ma swój numer to pewnie też.
Flind
to super . w takim razie gdyby powstał taki scrypt do konnekta to musze kogos dorwqac z telefonem w plusie bym mogł sie za jego pomoca zxalogowac an ten portal smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.