Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błędy w Windows 98
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Qiub@
W oknie rozmowy nie ppokazuje sie ikonka emotek, ktora tak jak w winxp znajduje sie przy przyciskach funkcyjnych (kursywa, pogrubienie, kolor). Innym utrudnieniem czy bledem jest nie pokazywanie ikonki stanu ukryty w sys-tray...Twórcy takich programow nie powinni zapominac o uzytkownikach ze starymi systemami operacyjnymi... excl.gif
Przemekc1
Ale zapomnieli. Konnekt niestety nie działa poprawnie na win 98 (choć nie jest to reguła).
jiobel.
Uwierz: twurcy nie zapominają. wink.gif
btw. czytałeś chociaż troszkę FAQ? mad.gif
TaO
nie no trudno ze zapomnieli ale kazdy chyba przyzna ze kroloje teraz win XP ew. Me/serwer wiec gimnastykowac sie dla 98 czy 95 to niemialoby najmniejszego sensu juz lepiej zamiast tej gimnastyki zrobic jakas porzadna wtyczke tongue.gif
Qiub@
No cóż ja nie wytykam i nie mam do nikogo „wątów”, tylko dostrzegam pewne nieudogodnienia wynikające (dobra) z tego, że używam win98. WinXP - Lubię go i nie mam ochoty zmieniać sys, wtyczka, która by ten problem zlikwidowała na pewno by się przydała. Dlatego jestem ciekawy czy taka powstanie. Poza tym nie twierdze, że Konnekt jest złym komunikatorem nieeeee skąd, że znowu uwielbiam ten programik biggrin.gif, ale czasem trzeba coś powiedzieć o niedogodnościach dla ludzi, którzy używają starszych systemów.

FAQ tak jest co nieco o oknie rozmowy. A tej wtyczki na pewno uzywam tongue.gif
Przemekc1
Niezabardzo wiesz do czego służy wtyczka Qiub@

W FAQ o oknie rozmowy huh.gif Owszem jest, ale także jest tam dużo więcej informacji.
Qiub@
hmmm....a czy ja musze prowadzic jakies wyklady czy wywody na temat tej wtyczki ?? nie wiec nie rozumiem cie. Bo mi chodzilo tylko i wylacznie o EMOTKI a nie o reszte funkcji
Przemekc1
QUOTE
Lubię go i nie mam ochoty zmieniać sys, wtyczka, która by ten problem zlikwidowała na pewno by się przydała


Skoro nie działa to chcesz innej wtyczki żeby to naprawiła? wink.gif
Qiub@
Przemekc1: hehehe hmmm...ciekawe spostrzezenie tongue.gif albo ja jakos poprawic (uaktualnic wink.gif)
Przemekc1
QUOTE
Przemekc1: hehehe hmmm...ciekawe spostrzezenie
Nie rozumiem...

Poprawa, a pisanie nowej wtyczki to całkiem różne sprawy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.