Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy(Zakładki).Kolejność i szerokość. Jak ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Bo$s
Witam. Mam problem z ułożeniem grup w konnekcie.. Aktualnie wygląda to tak:
user posted image,
Jak widać grupy są ułożone alfabetycznie (z wyjątkiem Wszyscy, bo ta jest zawsze na początku). Czy można ich kolejność jakoś zmienić ? Zauważyłem, że nie jest to związane z tym kiedy dana grupa została utworzona... Drugi problem jest taki, że te grupy nie chcą się wyświetlić w kilku zakładkach... W ustawienia => grupy mam zaznaczoną opcję zakładki w kilku linijkach ale to nic nie daje. Jak zrobić żeby były inaczej posortowane i żeby były w kilku linijkach ?

UPDATE:
Z jednym sobie poradziłem, zmieniłem nazwę jednej zakładki na dłuższą:
user posted image, ale pozostaje jeszcze kolejność
Olórin
Nie, nie jest to obecnie możliwe
arkadyjczyk
Ja sobie przed nazwą dałem cyferki 1., 2. itd. I mam juz w kolejności jaką chcę.
Spass
QUOTE
Czy można ich kolejność jakoś zmienić ?
Właśnie taką opcje kiedyś proponowałem... bez odzewu. A cyferki to jest takie raczej zastępcze rozwiązanie...

A jeśli chodzi o zakładki w kilku linijkach - po prostu zwęż troche swoje głowne okno. ze screena (tego pierwszego) widze, że Twoje zakładki się w nim mieszczą, więc po co miałyby się układać w kilku linijkach?
Bo$s
tak, zauważyłem, że układają się w kiklu liniach, gdy się nie mieszczą w jednej... a czy można się spodziewać żądanej kolejności zakładek w najbliższym czasie ? :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.