Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEview
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
victoria-713
Ściągnęłam plik ze stylem css i nie wiem, jak go zainstalować, co zrobić, żeby działał... Proszę, niech mi ktoś pomoże!!!:>
TaO
Wchodzisz do: Ustawienia -> okno rozmowy -> zaznaczasz uzywaj stylu css -> wybierasz sciezke gdzie masz styl i juz (odznacz tez "uzywaj pliku css z aktywnego tematu kStyle")
riddle
Oczywiście, witaj na forum. smile.gif

Kopiujesz plik "*.css" do katalogu %konnekt%\themes, gdzie %konnekt% to ścieżka do Twojego Konnekta (powiedzmy, że c:\Program Files\Konnekt).

Potem przeczytaj to: http://free.of.pl/k/konnek/style.html

Wpisując w pole tekstowe ścieżkę do twojego pliku .css. Przykładowo:

themes\plikstyli.css
victoria-713
No tak, do tego doszłam sama,tylko nie działa, w tym problem... Może mam jakąś opcję niezaznaczoną albo nie mam jakiejś wtyczki?
Daniel125
wyglada na to, ze masz wszystkie wtyczki. moze sprobuj zrestartowac konnekta.

Pozdro
riddle
Albo kliknij prawym na okno rozmowy, weź Wyczyść, potem znowu kliknij i Przywróć. Powinno pomóc.

PS: Usunąłem powtórne podpowiedzi, żeby nie było bałaganu i żeby victoria-713 mogła coś zrozumieć.
victoria-713
Dlaczego w historii moje okienko rozmowy jest w stylu css, a jak rozmawiam, to nie jest??? Qrczę, tak bardzo chciałabym mieć tak ładnie podczas rozmowy:/ Co mam zrobić???
riddle
I czy okienko rozmowy dla jednego kontaktu czy wszystkich?

Sprawdź czy w Więcej kontaktu (prawym na kontakt i masz) w pozycji kIEview masz w nieaktywnym polu zaznaczone Używaj stylu css dla tego kontaktu i w polu edycyjnym poniżej (też nieaktywnym) masz ścieżkę którą wybrałaś w Ustawieniach. Jeśli jest tam inaczej, sprawdź ustawienia.
victoria-713
Hehehe, poprawka: okienko jest już w cssie, ale tylko jego górna część (znaczy nad ikonkami z paska), a tam gdzie ja piszę, nadal białe... Czy tak powinno być, czy można zrobić, żeby całe miało wygląd stylu css???
jiobel.
Tak powinno być.
Pozdrawiam (tzn. witam na forum). wink.gif
victoria-713
No to dobrze biggrin.gif Cieszę się, że kolejny problem pomogliście mi rozwiązać smile.gif Hehehe, póki co nie pierwszy i zapewne nie ostatni, bo nie poznałam jeszcze wszystkich wtyczek:] Udoskonalanie Konnekta to teraz moje ulubione zajęcie, naprawdę wciąga~~~~~~~~~ Jeszcze raz thnx za pomoc tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.